Modern Combat Versus Android APK Data İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Modern Combat Versus Android APK Data İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Ekim 2017 Pazartesi

Modern Combat Versus Android APK Data İndir


Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS 1.0.11 Android APK İNDİR
Android platformlar için geliştirilmiş FSP türünde bir oyundur. Modern Combat Versus v1.0.10 APK dosyaları yazının hemen alt kısmında indirilebilir şekilde paylaşılmıştır. Nasıl kuracağınıza dair bilgiler yine yardımcı dosyalar içerisinde bulunmaktadır. Takım eşliğinde oynanan bir oyundur. Ancak oyundaki göreviniz düşmanları yok ederken ajan rolünü üstlenmiş olacaksınız. Takımdaki yetkiniz bir asker rütbesinde olduğu için takımın beyni, düşünürü, hareketi tamamen sizin elinizde olacak. Yani yetkili bir asker olduğunuz için tüm takım sizin emriniz ile hareket edecek. Diğer takım arkadaşlarınıza göre sizin bir kademe daha üstün özellikleriniz olacak. Bunlardan birisi sizin elinizde çok farklı silahların olması gibi örneklendirebiliriz. Takım halinde oynanabilecek oyunlar listesinde ilk sıraları zorlayan Modern Combat Versus v1.0.10 hileli APK olarak indirebilirsiniz. 

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
bilgi
adı
 Modern Combat Versus
sürümü
 v1.0.10
boyut  1,64 GB
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftMVHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!
NOT: Herhangi bir vpn programından giriş yaparak Filipinler den bağlantı yapmanız gerekiyor. Şİmdilik oyunun Beta sürümü Filipinler de aktiftir.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: