Lords Castles Android Hile MOD APK indir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Lords Castles Android Hile MOD APK indir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Ekim 2017 Perşembe

Lords Castles Android Hile MOD APK indir

Lords & Castles 1.67 Android Hile MOD APK İNDİR
Android platformlar için geliştirilmiş harika bir oyunla daha karşınızdayız. Henüz Android için yeni olan Lords & Castles oyunu aksiyon dolu maceralara ev sahipliği yapıyor. Oyunda amacınız imparatorluk kurmak ve diğer imparatorluklara karşı savaş açarak karşılığında geliştirmeler almanız ile devam etmektedir. Kahraman askerleriniz olacak ancak bu askerleri eğitimli ve tam teçhizatlı yapabilmeniz için iyi savaşlar çıkarmanız gerekiyor. Eski dönemlerdeki savaş taktikleri aynı şekilde Lords & Castles oyununda da sergileniyor. Düşmanlarınızdan gelecek olan saldırıları minimum etme ya da geri çevirme adına güçlü savunma sistemleri kurmanız gerekiyor. İyi bir strateji belirlemeniz demek sonucunda başarı ve başarının getirdiği ganimetlerle süsleyeceksiniz. Lords & Castles 1.67 hileli APK alt kısımdan indirilebilir.

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
bilgi
adı
 Lords & Castles
sürümü
 1.67
boyut  80,03 MB
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyayı indirin.
2. Apkyi kurun ve oyunu açın.
3. İyi Oyunlar!
Not: Elmas hilesi mevcuttur. Para ve hile harcamalarında elmasa ihtiyacınız yoktur. İlk bölümlerde hata ile karşılaşırsanız relog atın düzelecektir.

NE HİLESİ VAR?
-Bedava Hemen Yükseltme Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: