The Walking Dead: Season Two v1.31 Full Apk Mod (Unlocked) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

The Walking Dead: Season Two v1.31 Full Apk Mod (Unlocked) İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Eylül 2017 Çarşamba

The Walking Dead: Season Two v1.31 Full Apk Mod (Unlocked) İndirThe Walking Dead: Season Two v1.31
The Walking Dead: Season Two aynı isimli diziye dayanan grafik maceranın ikinci sezonudur, bu oyunda yapman gereken şey bu maceranın kahramanlarının zombi kıyametinden kaçarak hayatta kalmalarını sağlamak... ki bu da pek olası değil.
The Walking Dead: Season Two uygulamasıyla ilgili en önemli şey, hikayenin farklı kazazedeleri arasındaki sosyal ilişkiyi nasıl yöneteceğinizi öğrenmektir, çünkü bu onların hayatta kalıp kalamayacağını belirler. 

Etiketler: twd season two full apk, the walking dead season two tüm bölümler açık apk, the walking dead seas two full unlocked apk indir, the walking dead season two mod apk hileli indir
görüntü

bilgi
adı
 The Walking Dead: Season Two
sürümü
 1.31
boyut  11M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Playstoredan oyunu indirin.
2. sd/android/obb klasörünün içerisindeki com.telltalegames.walkingdead200 isimli klasörü yeniden adlandırıp sonuna x koyun (com.telltalegames.walkingdead200x)
3. Daha sonra oyunu silin ve buradan GPU modelinize uygun olan apkyi indirip kurun.

4. Tekrar sd/android/obb klasörüne girip sonuna x koyduğumuz klasörü eski haline getirin (com.telltalegames.walkingdead200). 
5. Oyunu çalıştırabilirsiniz. İyi oyunlar!

NOT: Aşağıdaki 1.30 sürümüdür ve play store sürümüyle uyumludur. GPU sürümüne uygun indiriniz. Üsttekiler 1.31 sürümü elimde Adreno ve PowerVr vardı onları ekledim. Diğerleri silinmiş.

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum: