The Walking Dead: Michonne Apk İndir – 1.10 Her şey Açık - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

The Walking Dead: Michonne Apk İndir – 1.10 Her şey Açık - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Eylül 2017 Çarşamba

The Walking Dead: Michonne Apk İndir – 1.10 Her şey AçıkThe Walking Dead: Michonne 1.10
The Walking Dead dizisinin sevilen kahramanı Michonne ile gerilim dolu bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

Eğer heyecan dolu hikaye içeren bir macera oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir korku – macera oyunu olan TWD: Michonne, Minecraft: Story Mode, Game of Thrones ve Tales from the Borderlands gibi oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games tarafından geliştirilen bir başka kaliteli mobil oyun. Yine Telltale tarafından geliştirilen ödül kazanmış olan diğer TWD oyunlarında genel olarak dizideki kahramanların haricinde alternatif kahramanlarla maceraya atılarak alternatif bir hikayeye tanık oluyorduk. Fakat serinin bu oyunu bizi The Walking Dead dizisinin en sevilen kahramanları arasında olan Michonne ile buluşturuyor.

The Walking Dead: Michonne’de kahramanımızın Rick liderliğindeki ekibinden ayrı kaldığı sürede neler yaşadığı konu alınıyor. Michonne’ün ekipten ayrıldıktan sonra yaşadığı olaylar, nasıl hayatta kaldığı ve onu ekibine geri dönmeye neyin ikna ettiğini bu oyunda öğrenebiliyoruz. Katanasıyla dolaşan kahramanımız oyun boyunca kılıcını kullanmasını gerektirecek aksiyon sahneleriyle karşılaşırken kimi zaman zorlu seçimler yapmak zorunda kalıyor. Yapacağımız bu seçimler ise oyunun nasıl ilerleyeceğini ve sonlanacağını belirliyor; yani oyunun gidişatını biz şekillendiriyoruz.

The Walking Dead: Michonne grafik kalitesi açısından Telltale’in diğer The Walking Dead oyunlarıyla aynı seviyede. Yani bizi yine çizgi roman tadında bir görünüm bekliyor.
görüntü

bilgi
adı
 The Walking Dead: Michonne
sürümü
 1.10
boyut  680M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Öncelikle cihazınızın GPU modeline göre APKyi ve OBByi indirin.
2. com.telltalegames.walkingdeadm100 isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. APKyi kurun ve oyunu açın.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: