Snowboard Party v1.1.5 Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Snowboard Party v1.1.5 Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

13 Eylül 2017 Çarşamba

Snowboard Party v1.1.5 Hileli Apk İndirSnowboard Party v1.1.5

Snowboard Party, birçok kaliteli mobil oyuna imzasını atmış Ratrod Studio tarafından geliştirilen, gerek grafik kalitesiyle gerekse de müzikleri ile öne çıkan bir kar sörfü diğer bir deyişle snowboard oyunu.

Siz de benim gibi kış sporlarına ilgi duyuyorsanız mobil cihazlar için optimize edilmiş göz alıcı 3 boyutlu grafiklere sahip Snowboard Party’yi kesinlikle denemelisiniz. Çevre ve karakter modellemeleri, ışıklandırmalar, müzikler kısacası oyunun kalitesini ortaya çıkaran tüm öğeler o kadar başarılı hazırlanmış ki oyunun bir mobil oyun olduğunu ilk bakışta söylemek gerçekten imkansız. Tabii ki oyun sadece grafik ve ses öğeleri ile öne çıkmıyor. Oynanış açısından da tam puan almayı başarıyor.

Mobilde şimdiye kadar oynadığınız tüm snowboard oyunlarını unutturarak kadar başarılı bir oyun olan Snowboard Party, içerik yönünden de oldukça zengin. Oyunda tercih edebileceğiniz dört farklı oyun modu bulunuyor. Serbest stil, havada, çoklu oyuncu gibi her biri oldukça zevkli oyun seçenekleri arasından seçim yapmak güç. Öte yandan yarışlar aynı mekanda geçmiyor. Bazen kendimizi Alp Dağları’nda, bazen Rocky Dağları’nda, bazen de Japonya’da buluyoruz. Hem oyun seçeneğinin hem de pistin çeşitliliği oyundan kısa sürede bıkmamamızı sağlıyor.

Her biri farklı yeteneklere sahip 11 yarışçının bulunduğu oyunda başarı elde ettikçe puan kazanıyoruz. Bu puanlarla yarışçımızın yeteneklerini (hız, denge, dönüş, hava) geliştirebiliyor, dış görünüşünü değiştirebiliyoruz. Ayrıca gerçek para ile satın alabileceğimiz öğeler de bulunuyor.

Snowboard Party, Android telefon ve tablet kullanıcıları için daha uygun fiyatlı geliyor. 3,91 TL ücret ödeyerek oyunu satın almış oluyorsunuz. Puanınıza puan katmak için, özel öğelerin kilidini açmak için ayrıca satın alma gerçekleştiriyorsunuz.
görüntü


bilgi
adı
 Snowboard Party
sürümü
 v1.1.5
boyut  375M
dil  Ingilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
2. OBB dosyasini indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: