PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER v1.2.2 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER v1.2.2 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

23 Eylül 2017 Cumartesi

PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER v1.2.2 APK
PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER v1.2.2
Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de oldukça oynanan futbol oyunları arasında belki de lider diyebileceğimiz PES bu yıl PES 2017 serisi adı altında birçok yenilikle bizi buluşturdu diyebiliyoruz. En yakın rakibi olan FİFA ile arasında ne kadar fark var desek oyun severlerin savunmasıyla karşılaşacağımız da bir gerçek. Buna göre PES ile FİFA arasında hangisi lider onu kestirmek oldukça güç!

Sizler için Android platformlarında oynayabileceğiniz ücretsiz bir şekilde sunduğumuz PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER v1.2.0 APK dosyalarını aşağıdaki linkten rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum bilgileri ile ilgili detaylar yine aşağıdaki linkte belirtilmiştir. İstediğiniz futbolcuları seçerek bir karma takım yapabilir bu kapsamda karşılıklı müsabakalarda üstünlüğünüzü gösterebilirsiniz.  Topun ve futbolcuların kontrolü tamamen sizin elinizde olacak. Yapay zekanın en iyi kontrol edilebileceği alanlardan birisi olan PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER hileli APK ile sizde futbolun keyfini doyasıya görebileceksiniz.

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
bilgi
adı
 PES2017
sürümü
 V1.2.2
boyut  1.3 GB
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. jp.konami.pesam isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Ücretsiz Hile Modu

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: