Chronus Pro: Home & Lock Widgets v8.4.2 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Chronus Pro: Home & Lock Widgets v8.4.2 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Eylül 2017 Pazar

Chronus Pro: Home & Lock Widgets v8.4.2 APK
Chronus Pro: Home & Lock Widgets v8.4.2
Akıllı telefonlarına program indirme konusunda hevesli kişilerden biriyseniz eğer sizlere önerilerimiz arasında Chronus Home & Lock Widgets tavsiye etmekteyiz. Akıllı telefonlarınız duvar ekranı şeklinde görüntü sağlar ve sizlere birçok faydası olacaktır. Sunduğu özellikleri yönünden bakıldığı zaman kullanışlı bir program olması beraberinde kolay kurulumu ile de mümkündür. Başlıkta belirtildiği gibi APK dosyası şeklinde mobil cihazlarınıza yüklemesini yapabilirsiniz. Chronus Pro: Home & Lock Widgets bizlere neler sunuyor kısaca göz atalım.
Cihazınızın ekranında her daim isteğe göre kaldırılabilir bir saat bulunacaktır.
Hava durumundan sürekli olarak haberdar olmak isteyenler için isteğe göre kaldırılabilir hava durumu modülü bulunmaktadır. Ayarladığınız şehrin günlük hava durumunu sizlere sunar.
Widget özelliği sayesinde sizin isteğinize göre hareket eden takvim, haber, Google görevleri, cihazınızın CPU değerleri gibi telefonunuzun herhangi bir özelliğini kendi bünyesindeymiş gibi göstererek kolay bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

Diğer programlara göre pil kullanımı oldukça uygundur. Kesinlikle Chronus Programı indirdim şarjım hızlı bitiyor şeklinde bir söylemde dahi bulunmazsınız.

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
bilgi
adı
 Chronus Pro: Home & Lock Widgets
sürümü
 v8.4.2
boyut  16.9 MB
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. xxxxx isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Premium

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: