Afterpulse v1.8.0 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Afterpulse v1.8.0 APK - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

21 Eylül 2017 Perşembe

Afterpulse v1.8.0 APK
Afterpulse v1.8.0
Savaş oyunlarına karşı ilgisi olan kişilerin tercih ettiği oyunlar arasında bulunan Afterpulse birçok olumlu yönü ile her geçen gün oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bunun için mobil cihazlarınızın Android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Savaş ve aksiyon dolu içeriği ile bir an önce buluşmak istiyorsanız sizlerle paylaştığımız Afterpulse v1.8.0 APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir.

Oyunda toplamda 4 adet harita bulunuyor. Üstelik HD kalitesindeki haritalarda Aircraft, Terminal Station, Warehouse ve Train Yard isimleri ile oldukça kolay ve kullanışlı olduğunu görülmektedir. Diğer oyunlardan biraz farkı ise karakteri istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz yani tamamen kişiselleştirme ve yükseltme sizin elinizde! Oyun yüksek Grafik içerdiği için minimum 2 GB RAM olan cihazlarda sorunsuz şekilde oynanabilmektedir. Ayrıca Afterpulse para hilesi ya da ölümsüzlük hilesi ile tüm ipleri elinize alabilirsiniz. Böylece oyun daha da keyifli bir hale gelecektir.

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
bilgi
adı
 Afterpulse
sürümü
 v1.8.0
boyut  851 MB
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.gamevilusa.afterpulse.android.google.global.normal isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Full Mod

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: