Metal Soldiers 1.0.9 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Metal Soldiers 1.0.9 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

10 Temmuz 2016 Pazar

Metal Soldiers 1.0.9 Para Hileli Mod Apk İndirmetal soldiers hile apk indir
Metal Soldiers 1.0.9
Metal Soldiers MOD APK, Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğimiz hareketli, heyecanlı ve her kesimden oyunseverin büyük zevkle oynayacağı bir platform oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, adeta aksiyon oyunları oynamaktan keyif alanlar için özel olarak tasarlanmışa benziyor.

Oyunda silahlarını kuşanmış, düşmanlarına karşı koymak için kendini yollara atmış bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Gözü kara kahramanımız karşısına kim gelirse gelsin parmağını tetiğe atmaktan korkmuyor.

Söz konusu karakterimizi kontrol edebilmek için ekran üzerinde bulunan butonları kullanıyoruz. Soldaki butonlar ileri ve geri hareketi, sağ tarafta bulunan butonlar ise aksiyon hareketlerini gerçekleştirmek için kullanılıyor. Bu konuda kontrollerin herhangi bir soruna yol açmadığını belirtelim. Verdiğimiz komutları tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde yerine getiriyorlar.

Oyunda kullanılan grafikler, çizgi romanları anımsatıyor. Çatışmalar esnasında ortaya çıkan görüntüler ve animasyonlar, hayranlık uyandırıyor. Düşmanlarımızı alt etme yolunda kullanabileceğimiz ço ksayıda silah mevcut ve bu silahların her biri kendilerine has atış özelliklerine sahip.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Metal Soldiers, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri bir aksiyon oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan birisi.


mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
metal soldiers hile apk indir
metal soldiers hile apk indir
bilgi
adı
 Metal Soldiers
sürümü
 1.0.9
boyut  18M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Coins

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: