Magic Rampage 2.1.3 Sınırsız Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Magic Rampage 2.1.3 Sınırsız Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Temmuz 2016 Cuma

Magic Rampage 2.1.3 Sınırsız Altın Hileli Mod Apk İndirmagic rampage mod apk indir
Magic Rampage 2.1.3
Magic Rampage farklı yapısıyla öne çıkan, mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize imkan tanıyan aksiyon RPG türünde bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Magic Rampage geliştirilirken Super Mario World, The Legend of Zelda, Castlevania, Ghouls'n Ghostys gibi klasik 16-bit oyunlar baz alınmış ve bu başarılı oyunların güzel yönleri bir araya toplanmıştır. Bu sayede oyun oldukça eğlenceli ve yepyeni bir yapıyı oyun severlere sunmakta. Oyunda hem platform oyunlarının sunduğu eğlenceyi yakalayabileceğiniz gibi hack and slash ve aksiyon RPG türünün sunduğu aksiyona erişebiliyorsunuz.

Magic Rampage'da RPG oyunlarının önemli öğelerinden olan kahramanımızı kişiselleştirebilme özelliği bulunmaktadır. Birçok büyülü eşya, zırh, silah oyunda yer alabiliyor. Farklı silah seçenekleri bıçaklardan devasa büyücü asalarına kadar uzanabilmekte. Oyunda eşya avcılığı ve altın toplama büyük bir yere sahip ve birçok farklı zindan bu açıdan keşfedilmeyi beklemekte.

Oyunun kontrollerinin rahat ve akıcı olduğu söylenebilir. Kontroller oynanışı baltalamamakta ve oyuna odaklanmamızın önüne geçmemekte. Fizik tabanlı bulmacalar, farklı canavarlar ve düşmanlar, gizli alanlar ve zengin içerik oyunda bizleri bekliyor.

mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
magic rampage mod apk indir
magic rampage mod apk indir
bilgi
adı
 Magic Rampage
sürümü
 2.1.3
boyut  147M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.asanteegames.magicrampage isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Altın

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: