Crab War 1.1.4 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Crab War 1.1.4 Mod Apk Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Temmuz 2016 Cuma

Crab War 1.1.4 Mod Apk Hileli İndircrab war mod apk indir
Crab War 1.1.4
Crab War, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilen bir aksiyon-macera karışımı oyun olarak karşımıza çıkıyor. Crab War oyununda karşınıza çıkan yaratıkları ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Dev sürüngenleri ortadan kaldırdığınız bu oyunda aksiyonun ve maceranın içerisine atılıyorsunuz. Yıllar önce yengeçlerin ve istiridyelerin istila edilmesinin intikamını almak için devasa boyutlarla sürüngenlerle mücadeleye giriyorsunuz. Devasa boyutlardaki sürüngenlere zarar vermek için yengeçleri kullanıyoruz ve oyunda ilerledikçe yengeçlerin etkileri de artıyor. Sürüngenlere en fazla zararı vermek için yengeçleri geliştiriyor ve ordumuzu büyütüyoruz. 80'den fazla farklı türde yengeçin yer aldığı oyunda sürüngenleri alt etmelisiniz. Farklı beceriler, güçler ve optimizasyonları bu oyunda kullanabilirisiniz. Tek dokunuş moduyla da akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Yengeçlerin intikamını almaya hazır olun.


mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
crab war mod apk indir
crab war mod apk indir
bilgi
adı
 Crab War
sürümü
 1.1.4
boyut  75M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
1. Massive Base Dodge
2. Massive Base Speed
3. Massive Critical Damage
4. Cooldown Timer Reduced

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: