Angry Birds Goal! 0.3.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Angry Birds Goal! 0.3.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

10 Temmuz 2016 Pazar

Angry Birds Goal! 0.3.10 Para Hileli Mod Apk İndirangry birds goal mod apk indir
Angry Birds Goal! 0.3.10
Angry Birds Goal! MOD APK, New Star Soccer tarzında futbol oyunlarından keyif alanların kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Kızgın kuşların yeşil sahalara inip domuzcuklara karşı mücadele ettiği oyunda Red’in küme düşme durumuna gelen takımına dahil oluyoruz. Hedefimiz şampiyonluk!

Kızgın kuşların lideri Red’in zor günler geçiren takımını kontrol ettiğimiz oyun Android platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve hem tablet hem de telefonda rahat oynanış sunuyor. Ufak boyutlu olduğundan hemen indirip maç çoşkusuna dahil olabiliyoruz. Kızgın kuşları futbolla buluşturan yapım oynanış itibariyle klasiğin biraz dışında. Karşılıklı hareket halinde ilerlemek yerine farklı pozisyonlardan kurtulup golü bulmaya çalışıyoruz. Ofsayt, korner, kayma, serbest vuruş gibi hareketleri her yapışımızda araya diyaloglar giriyor. Yani canlı maç anlatımı tarzında bir oynanış hakim.

Serinin tüm oyunları gibi detaylı yüksek kalitede görsellere sahip olan oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Şut, pas, top sürme tüm hareketleri tek parmakla yapabiliyoruz. Bu da yolda vakit geçirmek amacıyla rahatlıkla oynanabilecek bir oyun olduğu anlamına geliyor. Angry Birds serilerini takip edin etmeyin mobilde futbol oyunu oynamayı seviyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.


mod apk indir, hile apk indir, apk indir, full apk indir, para hileli apk indir, elmas hileli apk indir, coins hileli apk indir, yaşam hileli apk indir, alışveriş hileli apk indir
görüntü
angry birds goal mod apk indir
angry birds goal mod apk indir
bilgi
adı
 Angry Birds Goal!
sürümü
 0.3.10
boyut  58M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: