The Walking Dead No Man's Land v2.0.1.1 Apk İndir - HASAR HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

The Walking Dead No Man's Land v2.0.1.1 Apk İndir - HASAR HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Ağustos 2016 Cumartesi

The Walking Dead No Man's Land v2.0.1.1 Apk İndir - HASAR HİLEthe walking dead no mans land mod apk indir
The Walking Dead No Man's Land APK
The Walking Dead: No Man's Land APK dünyaca bilinen televizyon dizisi The Walking Dead'in hikayesinin geçtiği evrende geçen bir maceraya katılmamıza fırsat veren bir Android RPG oyunu.

Android cihazlarınıza ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz The Walking Dead dizisinin bu resmi RPG oyunu sayesinde zombiler tarafından istila edilmiş kıyamet sonrası bir dünyaya misafir oluyoruz. Kendi survival maceramıza atıldığımız oyunda bir grup kahramanı yöneterek karşımıza çıkan güçlükleri aşmaya, zombileri temizlemeye ve yok olan medeniyeti baştan inşa etmeye çalışmaktayız. Bu işte bize kılavuzluk eden kişi ise The Walking Dead dizisinin en sevilen kahramanlarından olan Daryl Dixon. Daryl oyun boyunca bize hayatta kalmamızı sağlayacak ipuçlarını veriyor ve zombilerle nasıl mücadele edeceğimizi anlatıyor.

The Walking Dead: No Man's Land'da oyuncuların vereceği kararlar oyunun nasıl gelişeceğini belirliyor. Kimi zaman zor kararlar almak zorunda kalıyorusunuz; ekibinizden biri sorun yaratmaya başladığında veya ekibinizin geleceğini tehdit ettiğinde onu geride bırakmanız gerekebiliyor. Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan The Walking Dead: No Man's Land bu yönüyle Fallout serisinin ilk oyunları gibi RPG klasiklerini anımsatmakta.

The Walking Dead: No Man's Land HİLE APK'da görevleri tamamladıkça ve düşmanlarınızı yok ettikçe kahramanlarınız da gelişiyor. Ayrıca kahramanlarınızın kullandıkları silahları da geliştirebiliyorsunuz. Oyun içerisinden diziden hatırlayacağınız Terminus ve hapishane gibi mekanlara konuk olabilmeniz de mümkün.
görüntü
the walking dead no mans land mod apk indir
the walking dead no mans land mod apk indir
bilgi
adı
 The Walking Dead No Man's Land
sürümü
 2.0.1.1
boyut  235M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.nextgames.android.twd isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Yüksek Hasar

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: