Tap Tycoon v2.0.6 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Tap Tycoon v2.0.6 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

19 Haziran 2016 Pazar

Tap Tycoon v2.0.6 Para Hileli Mod Apk İndirtap tycoon apk hile indir
Tap Tycoon v2.0.6
Deli gibi para kazanıp aynı zamanda da ülkenizi yönetmeniz gereken oldukça keyifli bir oyun.

Tap Tycoon MOD APK, android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip hayalinizdeki ülkeyi kurarak diğer ülkeler ile yarıştığınız bir Android oyunu. Ekrana dokunarak para yağdırabildiğiniz oyunda kendi ülkenizi, iş sektörlerini ve teknolojiyi yine siz geliştiriyorsunuz. Oyundayken ekrana her dokunduğunuzda gökten para yağıyor ve bu paralar da sizin bütçenize ekleniyor. Bu paraları kullanarak diğer ülkeler ile yarışıyorsunuz.

Her hafta değerlendirmeye giren ülkeler arasında en güçlü olmayı başarırsanmız madalyalar kazanıyorsunuz. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Oyunda başarılı olup dolar zengini bir ülke oluşturmak için işsiz olmanız gerekiyor.

Aklınızın almayacağı teknolojilerle tanışacağınız oyunda sürekli ekrana dokunup para kazanın ve bu paraları ülkenizi daha da iyi bir ülke haline getirmek için harcayın.

Siz de bu eğlenceli oyunun içine dalmak istiyorsanız hemen aşağıdan para hileli sürümü indirip deneyebilirsiniz! Oldukça seveni var oyunun, tavsiye ederim.

mod apk indir, Tap Tycoon hile apk indir, Tap Tycoon v2.0.6 apk indir, Tap Tycoon v2.0.6 full apk indir, Tap Tycoon para hileli apk indir Tap Tycoon apk android
görüntü
tap tycoon apk hile indir
tap tycoon apk hile indir
bilgi
adı
 Tap Tycoon
sürümü
 2.0.6
boyut  42M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: