Sling Kong v1.9.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE/REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Sling Kong v1.9.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE/REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Haziran 2016 Pazar

Sling Kong v1.9.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE/REKLAMSIZsling kong mod apk indir
Sling Kong v1.9.0 Herşey Açık
Sling Kong MOD APK, Android cihazlarınıza hemen aşağıdan tamamen ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğimiz bir android beceri oyunudur. Dinamik oyun tarzıyla öne çıkan bu oyundaki ana amacımız yukarı tırmanmaya çalışan gorile yardım etmek.
Bu görevi yerine getirebilmek için gorili tutup çekiyor ve ardından serbest bırakıyoruz. Tıpkı sapanla taş atar gibi bu hareketi yaptıkça goril fırlatıldığı noktada bulunan parçalara tutunuyor ve asılı kalıyor. Yine gorili tutup çekerek bir üstte bulunan parçaya fırlatıyoruz. Bu döngüyü devam ettirerek mümkün olan en yüksek puanı toplamaya çabalıyoruz fakat bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü yolumuza çok sayıda engel çıkıyor.

Karşımıza çıkan engellerden birisine çarpmamız durumunda baştan başlamamız gerekiyor. Oyuna her ne kadar gorille başlıyor olsak da serüvenimiz esnasında birçok yeni karakteri açabiliyoruz. Toplamda 35 farklı karakter mevcut.

Gelişmiş fizik motoru ve animasyonları ise Sling Kong, boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğiniz ideal bir oyun. Hemen aşağıdan para hileli olarak indirebilirsiniz!
görüntü
sling kong mod apk indir
sling kong mod apk indir
bilgi
adı
 Sling Kong
sürümü
 1.9.0
boyut  61M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi (Mod Money)

Reklamsız (Ad-free)
Her şey Açık (Unlocked)

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: