Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) v2.0.0.91 Alışveriş Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) v2.0.0.91 Alışveriş Hileli Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Temmuz 2016 Pazar

Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) v2.0.0.91 Alışveriş Hileli Apk İndirpiano tiles 2 alışveriş hileli indir
Piano Tiles 2 Hile Apk İndir
Piano Tiles 2  MOD APK oyun tutkunlarına müzik yaparak eğlenceli vakit geçirme imkanı tanıyan bir android piyano oyunu.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve alışveriş hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir müzik oyunu olan Piano Tiles 2, ya da diğer adıyla Don't Tap The White Tile 2, büyük beğeni yakalayan serinin ilk oyunu Piano Tiles'ın ardından güzel geliştirmeleri beraberinde getiriyor. Piano Tiles 2, temelde Piano Tiles ile aynı oynanışa sahip. Yine çalan müzik eşliğinde ekrandaki piyano tuşlarına dokunuyoruz ve ritm ile uyumlu olarak notaları çalmaya çalışıyoruz. Fakat artık uzun notalar da işin içine giriyor ve bu notaları çalmak için parmağımızı ekranda basılı tutuyoruz.

Piano Tiles 2'de göze çarpan bir diğer değişiklikte değişen renk paleti. Artık oyunda sadece siyah ve beyazlar yok, Piano Tiles 2'de çok renkli bir görünüm mevcut. Oyundaki temel amacımız herhangi bir notayı kaçırmadan şarkıyı tamamlamak ve en yüksek puanı yakalamak. Herhangi bir notaya basamadığımızda oyun sonlanıyor. Oyuna başlarken sadece bir şarkıyı çalabiliyoruz. Biz puan kazandıkça seviye atlıyoruz ve seviye atlamamızla birlikte yeni şarkıların da kilidi açılıyor.

Piano Tiles 2 dünya çapındaki oyuncularla yarışabilmenize de imkan veriyor. Her yaştan oyun severe hitap eden bu oyun kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilmekte.

Piano Tiles 2 mod apk indir, Piano Tiles 2 hile apk indir, Piano Tiles 2 apk indir, Piano Tiles 2 full apk indir, Piano Tiles 2 para hileli apk indir, Piano Tiles 2 coins hileli apk indir, Piano Tiles 2 alışveriş hileli apk indir
görüntü
piano tiles 2 alışveriş hileli indir
piano tiles 2 alışveriş hileli indir
bilgi
adı
 Piano Tiles 2 (Don't Tap...2)
sürümü
 2.0.0.91
boyut  28M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

NE HİLESİ VAR?
Alışveriş Hileli

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: