Ninja Turtles: Legends v1.2.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Ninja Turtles: Legends v1.2.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Haziran 2016 Salı

Ninja Turtles: Legends v1.2.10 Para Hileli Mod Apk İndirninja turtles legends mod apk indir
Ninja Turtles: Legends Hile Apk İndir
Ninja Turtles: Legends MOD APK , Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja kaplumbağalar oyunudur. Mobil platformda da seri haline gelen oyunun yenisinde portala hapsedilen arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

Jurassic Park, The Flinstones, Kung Fu Panda oyunlarının geliştiricisi tarafından Android platformuna çıkarılan yeni Ninja Kaplumbağalar oyunu hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmek istiyorum. Suçların ardı ardına işlendiği New York şehrinde kahramanlarımız şehrin arka sokaklarından birinde gerçekleşen bir olayı takiptedirler. Shredder ve Kraang’ın emrinde çalışan iş adamlarının neler çevirdiklerine daha yakından bakmak isteyip çatıdan üzerlerine atlarlar ancak bu bir tuzaktır. Aracın kapısının açılmasıyla duvarda bir geçit açılır ve Leonardo hariç tüm kaplumbağalar portala geçiş yapar. Bizim görevimiz Leonardo’ya arkadaşları kurtarmasında yardımcı olmak.

7 bölüm 70 aşamadan oluşan oyunda Leonardo’yu üst kamera açısından görüyoruz. Karşımıza Shredder, Kraang’e çalışan çok sayıda düşman çıkıyor ve oyunun ilerleyen dakikalarında ayrılmaz ikili Rocksteady ve Bebop’a da rastlıyoruz. Düşmanlarımızı alt etmek için ebette kılıcımızı kullanıyoruz ancak düşmanın üstünde kombo yapma şansına sahip değiliz. Saldırdıktan sonra saldırının gelmesini bekliyoruz ve aynı anda iki düşmana saldıramıyoruz. Yani sıra tabanlı oynanış hakim.

Shredder ve beyin Kraang’in üzerimize saldığı düşmanları yendiğimiz vakit kartlar açılıyor ve her seferinde yeni bir mutant arkadaşımızla tanışııyoruz. Arkadaşlarımızın da yardımıyla portala hapsedilen kardeşlerimize ulaşmamız kolaylaşıyor.
görüntü
ninja turtles legends mod apk indir
ninja turtles legends mod apk indir
bilgi
adı
 Ninja Turtles: Legends
sürümü
 1.2.10
boyut  70M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!
2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!


NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: