Megapolis v3.00 Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Megapolis v3.00 Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

12 Haziran 2016 Pazar

Megapolis v3.00 Mod Apk İndirmegapolis hile apk indir
Megapolis Apk İndir
Megapolis APK, android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Türkçe dil destekli bir şehir kurma oyunudur. Her gün milyonlarca kişinin oynadığı oyunda kendi şehrinizin kurabilir, alt yapı çalışmaları ile geliştirebilir, kaynakları yönetebilirsiniz.

Gerçeğe oldukça yakın 3 boyutlu grafikleriyle dikkat çeken Megapolis oyununda kendi şehrinizi oluşturma fırsatı sunuluyor. Hava alanları, tren istasyonları, limanlar, rüzgar güneş ve atom enerji santralleri ve daha onlarca birimle şehrinizin alt yapısını geliştirebilir, hayalinizdeki şehri kurabilirsiniz. 700’den fazla bina ve site kurma şansına sahipsiniz. Şehrinizi tek başınıza kurabilir veya şehrin kurulumunda arkadaşlarınızdan yardım alabilir, materyal alışverişinde bulunabilirsiniz.

Küçük kasabayı zengin bir metropole dönüştürmeye çalıştığınız oyunu ilk açtığınızda bir bayan eşliğinde şehrinizi geliştirmeye yönelik bilgiler alıyorsunuz. Şehrinizi geliştirmek için size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Tamamladığınız her görev için ödül kazanıyorsunuz. Bunları kullanarak ta ihtiyacınız olan birimleri satın alıyor ve şehrinizi yavaş yavaş oluşturmaya başlıyorsunuz. Oyunda her geçirdiğiniz gün süper ödüller de sizleri bekliyor.

Megapolis Özellikleri

- Gerçekçi 3D grafikler
- Dünyaca ünlü mimariler
- 700’den fazla bina ve rezidans, yüzlerce inşaat malzemesi

- Komşularla iş birliği
- Kara ve deniz üzerinde şehri genişletme

- Görevler, ödüller ve lider tablosu
görüntü
megapolis hile apk indir
megapolis hile apk indir
bilgi
adı
 Megapolis
sürümü
 3.00
boyut  30M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Hileli sürüm çıkmadı henüz.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: