MARVEL Future Fight v2.2.1 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

MARVEL Future Fight v2.2.1 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Haziran 2016 Çarşamba

MARVEL Future Fight v2.2.1 Para Hileli Mod Apk İndirmarvel future fight hile apk indir
MARVEL Future Fight Hile Apk İndir
MARVEL Future Fight MOD APK kullanıcılara birçok Marvel süper kahramanını aynı oyun içinde sunan ve keyifli bir oynanışa sahip olan bir android aksiyon marvel oyunudur.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir aksiyon oyunu olan MARVEL Future Fight'da farklı zaman dilimlerini kapsayan bir hikaye konu alınıyor. Oyunda herşey S.H.I.E.L.D. lideri Nick Fury'nin gelecekten bir yardım çağrısı yapmasıyla başlıyor. Evrenler arası savaş dünyayı tehdit etmektedir ve bu tehlikeyi ortadan kaldırabilecek tek güç Marvel süper kahramanlarıdır. Biz de süper yeteneklere sahip bu kahramanlardan kendi kahraman takımımızı kurarak maceraya atılıyoruz.

MARVEL Future Fight'da gerçek zamanlı bir savaş sistemi mevcut. Kahramanlarımızı kolay kontrollerle yönettiğimiz oyunda düşmanlara standart şekilde saldırabilirken özel yeteneklerimizi de kullanabiliyoruz ve daha çok hasar verebiliyoruz. Oyun içerisinde yüzlerce farklı görev yer almakta. Bu görevlere 3 kişilik takımlarımızla çıkıyoruz. Thor, Iron Man, Örümcek Adam ve Hulk gibi süper kahramanları yönetebildiğimiz MARVEL Future Fight senaryo modunun haricinde diğer oyuncularla savaşmamıza da imkan veriyor.

Güzel grafiklere sahip olan MARVEL Future Fight eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşayabilmeniz için güzel bir seçenek.


MARVEL Future Fight mod apk indir, MARVEL Future Fight hile apk indir, MARVEL Future Fight apk indir, MARVEL Future Fight full apk indir, MARVEL Future Fight para hileli apk indir, MARVEL Future Fight elmas hileli apk indir, MARVEL Future Fight coins hileli apk indir, MARVEL Future Fight alışveriş hileli apk indir
görüntü
marvel future fight hile apk indir
marvel future fight hile apk indir
bilgi
adı
 MARVEL Future Fight
sürümü
 2.2.1
boyut  59M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

 
NE HİLESİ VAR?
Henüz hilelisi çıkmadı!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: