LEGO® Ninjago Tournament v1.04.4.71038 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

LEGO® Ninjago Tournament v1.04.4.71038 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

19 Haziran 2016 Pazar

LEGO® Ninjago Tournament v1.04.4.71038 Mod Apk Para Hileli İndirlego ninjago tournament hile apk
LEGO® Ninjago Tournament Hile Apk İndir
LEGO Ninjago Tournament APK, android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz 3D grafiklere sahip keyifli bir LEGO savaş oyunudur.

Turnuva şavaşlarında gerçek bir gladyatör gibi mücadele ettiğiniz LEGO Ninjago Tournament bu oyunda isminden de anlaşılacağı gibi LEGO karakterleriyle oynuyorsunuz. Yaklaşık 10 senedir oyun dünyasında hatrı sayılır bir yer edinmeye başlayan LEGO, hem kullanmış olduğu farklı IP seçeneklerinden yararlenarak hem de kendi kolekyonlarını işleyerek birbirinden eğlenceli oyunları piyasaya sürmeyi başardı. Bu oyunda da karşınıza çıkan aksiyon yüklü pakette erler meydanında vicdansızca savaşıyorsunuz ve rakibiniz kim olursa olsun kazanmak zorundasınız.

Ninjago televizyon dizisinden tanınmış karakterlerin çarpıştığı bu oyunda uzak doğu dövüş sanatlarını tehlikeli silahlarla bir araya getirip savaş sanatınızı pekiştirmeniz gerekiyor. Oynamış olduğunuz karakterler RPG oyunlarından alışık olduğunuz seviye atlama mekaniklerine tabii tutulurken edindiğiniz her ufak tecrübe karakterinizin daha güçlü olmasına katkıda bulunacaktır.

Oyun içerisinde başlangıçta temel karakterleri seçmeniz gerekiyorken zamanla Sensei Garmadon, Snike ve Mindroid gibi farklı karakterleri de açma şansınız oluyor. Ücretsiz ve eğlenceli bir oyun arayan Android telefon ve tablet kullanıcıları için LEGO Ninjago Tournament kaçırılmaması gereken bir oyun.

lego ninjago tournament apk, lego ninjago tournament hile, lego ninjago tournament hack, lego ninjago tournament apk para hilesi, lego ninjago tournament android apk, lego ninjago tournament apk mod, lego ninjago tournament apk data
görüntü
lego ninjago tournament hile apk
lego ninjago tournament hile apk
bilgi
adı
 LEGO® Ninjago Tournament
sürümü
 1.04.4.71038
boyut  859M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.lego.ninjago.toe isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Oyunun hilelisi henüz çıkmadı. Bu konu hileyi takip edebilmeniz için ve oyunu play storedan indiremeyen arkadaşlar için açılmıştır.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: