Guncrafter Pro v1.9.1 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Guncrafter Pro v1.9.1 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Haziran 2016 Pazar

Guncrafter Pro v1.9.1 Mod Apk İndir - PARA HİLEguncrafter pro hile apk indir
Guncrafter Pro v1.9.1 Para Hilesi
Guncrafter MOD APK android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip yaratıcılığınızı kullanıp kendi silahınızı yaptığınız ve sayısız parça ile kendinize has silahınızla oynayabildiğiniz bir android shooter oyunu. Minecraft'ın dinamiklerine benzer yapısı sayesinde halihazır yenilik meraklısı Minecraft hayranları arasında bu oyun büyük ilgi gördü.

Oynarken yapmanız gereken şey silahınız için arzu ettiğiniz blokları seçmek. Genelde ortası bulunmayan oyuncu kitlesi bu oyuna ya çılgıncasına bayılıyor ya da ilk birkaç dakika geçmeden oyunu siliveriyor. Ne var ki oyunun ücretsiz olması bu riski almaya değer bir teklif sunuyor.

Silahlarınız büyüdükçe yaratıcılığınıza da o derece artma şansı buluyor. Yapım aşaması biten silahlarla derhal atış testi yapmanız mümkün. Bu sayede önce antrenmanınızı yapıyorsunuz ve sonrasında kapışma faslına geçiyorsunuz.

Silah yaparken hevesinizi bozabilecek tek unsur, boylar fark etmeksizin ateş etme animasyonlarının tamamen aynı olması. Görüntüyü umursamayan kitleler için ha tabanca olmuş, ha bilim-kurgu tüfeği.

Online oynamanın amacı ise en büyük veya en çirkin silahın kimin tarafından yapıldığını görebilmek.

Eğer Minecraft ve bu oyunun getirdiği bakış açılarına meraklıysanız Guncrafter'a bağımlı olma potansyeliniz çok yüksek. Hemen aşağıdan hileli olarak indirip deneyebilirsiniz!
görüntü
guncrafter pro hile apk indir
guncrafter pro hile apk indir
bilgi
adı
 Guncrafter Pro
sürümü
 1.9.1
boyut  46M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: