Color Switch v3.4.2 Yıldız Hileli Mod Apk İndir - REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Color Switch v3.4.2 Yıldız Hileli Mod Apk İndir - REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Temmuz 2016 Cumartesi

Color Switch v3.4.2 Yıldız Hileli Mod Apk İndir - REKLAMSIZcolor switch hile apk indir
Color Switch v3.4.2 Yıldız Hileli
Color Switch HİLE APK, android cihazınıza aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz müthiş keyifli bir android beceri oyunudur.

Color Switch MOD APK 'e başladığınızda ekrana tıklayarak renkli topu hareket ettirerek çeşitli objelerin içerisinden geçirmeniz gerekiyor. Ancak burada işler hiç de kolay olmuyor. Zira, hareketli objelerin içerisinden geçebilmek için topun rengi ile objelerin renginin aynı olması gerekiyor. Engellerden her geçtiğinizde topun rengi de değişeceğinden işiniz hiç de kolay değil. Challenge ve Race şeklinde iki mod bulunan oyunda, ne kadar iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Challenge modunda Kolay, Orta, Zor ve Ters gibi zorluk derecelerinde tam 180 bölüm bulunuyor. Eğer iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız Race moduna geçerek 30 seviyeyi tamamlamaya çalışabilirsiniz. Bağımlılık yapacak türden bir oyun olan Color Switch’i hemen indirebilir, telefonunuzu elinizden düşürmeyeceğiniz bir maceraya başlayabilirsiniz.


Color Switch v3.4.2 mod apk indir, Color Switch v3.4.2 hile apk indir, Color Switch v3.4.2 apk indir, Color Switch v3.4.2 full apk indir, Color Switch v3.4.2 para hileli apk indir, Color Switch v3.4.2 elmas hileli apk indir, Color Switch v3.4.2 coins hileli apk indir, Color Switch v3.4.2 yaşam hileli apk indir, Color Switch v3.4.2 alışveriş hileli apk indir
görüntü
color switch hile apk indir
color switch hile apk indir
bilgi
adı
 Color Switch
sürümü
 3.4.2
boyut  29M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

2. Oyunu açın!

NE HİLESİ VAR?
Her şey Açık

Reklamsız
Yıldız (Stars) Mod Hile

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: