Blades of Brim v2.5.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Blades of Brim v2.5.0 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Haziran 2016 Perşembe

Blades of Brim v2.5.0 Mod Apk İndir - PARA HİLEblades of brim mod apk
Blades of Brim v2.5.0 Hile Apk İndir
Blades of Brim MOD APK eğer Subway Surfers oynadıysanız ve hoşunuza gittiyse size daha fazla keyif sunabilecek bir android sonsuz koşu oyunu.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blades of Brim HİLE APK 'de canavarlar tarafından istila edilen bir krallığın son umudu olarak seçilen bir kahramanı yöneterek maceraya atılıyoruz. Bu krallığı kurtarmak için krallığın dört bir yanını gezmemiz ve bütün canavarları yok etmemiz gerekiyor. Kahramanımız bu iş için dev kılıcını yanına alıyor ve yola koyuluyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ederek serüvene ortak oluyoruz.

Blades of Brim APK , Subway Surfers yapımcılarının yayınladığı bir başka sonsuz koşu oyunu. Bu güzel görünümlü ve renkli oyunun Subway Surfers'tan farkı ise bir sonsuz koşu oyunu ve aksiyon oyunu karışımı olması. Oyunda kahramanımız sürekli koşarken onu yönlendiriyor ve karşısına çıkan duvarlardan kaçmasını, çukurların üzerinden atlamasını sağlıyoruz. Bu işi yaparken bir yandan kılıcımızı kullanarak da canavarlarla savaşıyoruz. Canavarları yok etmek için doğru zamanda onlara doğru hamle yapmamız gerekiyor. Eğer zamanlamamız yanlış olursa canavarlar bize saldırıyor ve canımız azalıyor.

Blades of Brim'de bize farklı kahraman seçenekleri de sunulmakta. Bu kahramanların arasında Subway Surfers'ın ana kahramanı Jake de yer alıyor. Oyunda ilerledikçe kazandığımız altınla yeni kahramanların ve kahramanlar için kullanabileceğimiz gösterişli zırhların kilidini açabiliyoruz.
görüntü
blades of brim mod apk
blades of brim mod apk
bilgi
adı
 Blades of Brim
sürümü
 2.5.0
boyut  90M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

2. Oyunu açın!

NE HİLESİ VAR?
Mod spend
Essence
Coins Hilesi
Fire Idols
Review Cost

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: