Warhammer 40,000: Freeblade v1.8.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Warhammer 40,000: Freeblade v1.8.0 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

25 Haziran 2016 Cumartesi

Warhammer 40,000: Freeblade v1.8.0 Para Hileli Mod Apk İndirWarhammer Apk İndir v1.8.0
Warhammer 40,000: Freeblade mod apk genellikle strateji oyunlarıyla tanıdığımız Warhammer hile apk evrenine farklı bir yaklaşım getiren bir mobil aksiyon oyunu.

Android cihazlarınıza hemen aşağıdan hileli ve ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Warhammer 40,000: Freeblade para hilesi'de uzayın derinliklerinde geçen bilim kurguyu ve fantastik öğeleri birleştiren bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda kaosa karşı mücadele eden genç bir kahramanın yerine geçiyoruz ve savaş robotumuza atlayarak düşman güçleriyle çarpışıyoruz. Düşman askerlerinin yanısıra tanklar ve düşman robotları gibi savaş araçları da bizi durdurmaya çalışıyor. Oyun boyunca bölümleri tamamlıyoruz ve senaryo boyunca ilerliyoruz, bölüm sonu canavarlarıyla çarpışarak özel ödüller kazanabiliyoruz.

Warhammer 40,000: Freeblade apk indir'de 170'ten fazla görev yer alıyor. Bu görevleri tamamladıkça savaş robotumuzu geliştirmemize ve güçlendirmemize imkan tanınmakta. Oyunun grafikleri mobil cihazlarda karşınıza çıkabilecek en başarılı grafikler arasında.

Warhammer 40,000: Freeblade full apk indir'de kahramanımızın görünümünü tercihlerimize göre değiştirebiliyorsunuz ve oyun boyunca farklı silahlar kullanabiliyorsunuz.
görüntü
bilgi
adı
 Warhammer 40,000: Freeblade
sürümü
 1.8.0
boyut  461M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyayın indirin.
2. com.pixeltoys.freeblade isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Altın Hilesi

Ore Hilesi
Token Hilesi
Vip Mod
Her Şey Açık
Not: Oyunu normal bir şekilde oynayın. Satın alın ucuz şeylerden paranız artacaktır.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: