Vector 2 v0.9.2 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Vector 2 v0.9.2 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Vector 2 v0.9.2 Para Hileli Mod Apk İndirvector 2 mod apk hile
Vector 2 Hile Apk İndir
Vector 2 MOD APK Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve her şey beleş hileli olarak indirip oynayabileceğiniz en macera dolu oyunlar arasında yer alıyor ve güvenlik görevlilerinden kaçtığınız oyun bir anda büyük bir mücadeleye dönüşüyor.

İlk olarak insanların köle gibi çalıştırıldığı bir merkezden kaçmanızla başlayan oyun, daha sonra görevlilerin peşinizden gelmesi ile devam ediyor. Adı sanı olmayan binlerce çalışan arasından kaçan kahramanımız, yol boyunca karşısına çıkan engelleri büyük bir hız ve çeviklik ile aşmak zorunda. Dolayısıyla el ve göz koordinasyonunuz büyük önem taşıyor.

Karşılaştığınız engeller giderek aşması daha zor hale geliyor ve bu noktalarda oyunu oynadıkça kazanacağınız ek yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor. Bir süre sonra bu hareketleri elde etmek oldukça zor hale geliyor.

Oyunda kullanılan fizik motoru oldukça gerçekçi bir şekilde tamamlanmış ve hareketlerinizin sonuçları aynı gerçek hayatta olduğu gibi sonuç veriyor. Zorlayıcı fakat sıkılmayacağınız heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Vector'ü kesinlikle deneyin.


Vector 2 mod apk indir, Vector 2 hile apk indir, Vector 2 apk indir, Vector 2 full apk indir, Vector 2 para hileli apk indir, Vector 2 coins hileli apk indir, Vector 2 alışveriş hileli apk indir
görüntü
vector 2 mod apk hile

vector 2 hile apk indir
bilgi
adı
 Vector 2
sürümü
 0.9.2
boyut  96M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
 Oyunda satın alınan her şeyin değeri 0 olarak ayarlandı.
(yukarıdaki resme bakarak anlayabilirsiniz.)

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: