Vainglory Apk İndir - v1.18.0 Türkçe (HIZLI İNDİR) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Vainglory Apk İndir - v1.18.0 Türkçe (HIZLI İNDİR) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

26 Mayıs 2016 Perşembe

Vainglory Apk İndir - v1.18.0 Türkçe (HIZLI İNDİR)vainglory apk indir
Vainglory v1.18.0
Vainglory APK bilgisayarlarımızda League of Legend gibi oyunlarla tanımaya başladığımız MOBA türünü Android cihazlara oldukça başarılı bir şekilde taşıyan bir çevrimiçi gerçek zamanlı savaş oyunu.

Android cihazlarınıza aşağıdan ücretsiz ve hızlı olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olan Vainglory'de kullanıcılara büyülü güçlere sahip karakterlerden birini seçerek rekabet ve aksiyonun içerisine dalma imkanı veriliyor. Vainglory takıma dayalı karşılaşmalara katıldığımız bir oyun. Oyunda karakterimizi belirledikten sonra 3'lü takımlar halinde mücadele ediyoruz. Bu savaşlarda temel amacımız karşı takımın Vain kristalini yok etmek. Bu iş için ise takım olarak iyi uyum göstermemiz ve taktiksel bir mücadele içerisinde olmamız gerekiyor.

Vainglory APK'de her karakter kendine özel becerilere ve skillere sahip olduğu için oyundaki karşılaşmalarda kişisel becerilerin yanında takım uyumu da önem arzediyor. Karşı takımdaki karakterlerin avantaj ve dezavantajlarını bilmek de büyük önem taşıyor. Vainglory'de maksimum 20 dakika süren hızlı karşılaşmalar yapabiliyoruz. Vainglory  HD grafiklere sahip bir mobil oyun olduğu için oyundan oldukça zevk alacağınıza eminim.
Vainglory yüksek aksiyonu ve HD grafikleri basit kontrollerle birleştiriyor. Eğer MOBA oyunlarını seviyorsanız Vainglory'i kaçırmayın.
görüntü
vainglory apk indir
vainglory apk indir
bilgi
adı
 Vainglory
sürümü
 1.18.0
boyut  704M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyalarını indirin.

2. com.superevilmegacorp.game isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın. 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: