Total Recoil v2.0.5 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Total Recoil v2.0.5 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

29 Mayıs 2016 Pazar

Total Recoil v2.0.5 Mod Apk İndir - PARA HİLEtotal recoil mod apk indir
Total Recoil Hile Apk v2.0.5
Total Recoil MOD APK her bölümü heyecan ile dolu olan, bolca çatışmanın bulunduğu ve Android cihazlarınızda ücretsiz ve hileli olarak oynayabileceğiniz shooter türünde bir aksiyon oyunudur.

Sıradığı bir savaş oyunu olan Total Recoil'da vatanını kurtaran bir asker olmak için yola çıkıyoruz ve silahlarımızı kuşanıyoruz. Android aletler üzerinde görebileceğiniz en büyük, en çılgın çatışmaları yaşayabileceğiniz bir oyun olan Total Recoil'de düşman birlikleri bize dört bir yanımızdan saldırmakta ve bize bu düşman birimlerini yok etmek için bir hayli değişik silah seçeneği sunulmakta. Sıradan piyadelerle karşılaştığımız gibi helikopterlerle tanklarla ve kuvvetli devasa bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz.

Total Recoil HİLE APK'de kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Bu görüş açısı savaş alanının tümünü görebilmemize olanak tanıyan ve oyuna stratejik bir oynanış kazandırıyor. Oyunda çevremizden yaklaşan düşmanları birçok farklı silalh ile yok ederken üzerimize gelen roketlerden ve kurşunlardan kaçınmalıyız.

Total Recoil'in grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip ve akıcı bir şekilde çalışıyor. Şayet oynaması kolay ve bolca eğlence sunan bir mobil oyun arıyorsanız Total Recoil hoşiunuza gidecektir.
görüntü
total recoil mod apk indir
total recoil mod apk indir
bilgi
adı
 Total Recoil
sürümü
 2.0.5
boyut  40M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Para (Buck)

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: