Taichi Panda: Heroes Mod Apk İndir - v1.5 Sınırsız Mana Hile - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Taichi Panda: Heroes Mod Apk İndir - v1.5 Sınırsız Mana Hile - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Taichi Panda: Heroes Mod Apk İndir - v1.5 Sınırsız Mana Hiletaichi panda heroes mod apk
Taichi Panda: Heroes Hile Apk
Taichi Panda: Heroes hile apk eğer bilgisayarlarınızda Diablo gibi aksiyon RPG oyunlarını oynamaktan zevk alıyorsanız bu eğlenceyi android cihazlarınızda da yaşamanıza yardımcı olabilen bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Taichi Panda: Heroes mod apk, serinin ilk oyunu Taichi Panda'nın başarısını bir adım ileriye taşıyor. Hatırlanacağı üzere ilk Taichi Panda'da panda kahramanların hüküm sürdüğü fantastik bir dünyaya konuk olmuştuk; Taichi Panda: Heroes'da da yine aynı dünyaya konuk oluyoruz; fakat bu sefer ilk oyunda geçen olayların daha öncesine gidiyoruz. Taichi Panda: Heroes'da artık tek bir kahramanla savaşmak yerine farklı kahramanların desteğini de yanımıza alıyoruz ve kendi kahraman takımımızı kurarak bu kahramanlar arasında dilediğimiz zaman geçiş yapabiliyoruz.

Taichi Panda: Heroes apk'u dilerseniz tek başınıza oynayarak oyunun senaryosu boyunca ilerleyebilir, zindanları keşfederek bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz. Bunun yanınbda oyunda PvP moduna da yer veriliyor ve oyuncular online olarak kahramanlarını diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaştırabiliyorlar. Taichi Panda: Heroes'un gerçek zamanlı savaş sistemi oldukça hızlı ve akıcı.

Taichi Panda: Heroes apk indirmobil cihazlarda görebileceğiniz en güzel grafiklere sahip oyunlardan biri. Oyunun görsel stili bize biraz World of Warcraft'ı hatırlatıyor.
görüntü
taichi panda heroes mod apk

taichi panda heroes mod apk
bilgi
adı
 Taichi Panda: Heroes
sürümü
 1.5
boyut  30M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Mana (Skill)

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: