Stormblades Mod Apk İndir - v1.4.10 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Stormblades Mod Apk İndir - v1.4.10 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Haziran 2016 Perşembe

Stormblades Mod Apk İndir - v1.4.10 PARA HİLELİstormblades mod apk indir
Stormblades 1.4.9
Stormblades mod apk, android cihazların en çok oynanan oyunlarından olan Subway Surfers ile büyük bir başarı yakalamış Kiloo ekibinin yayınlamış olduğu grafik konusunda gayet başarılı harika bir aksiyon oyunu.

Android cihazınıza aşağıdan indirip hileli olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Stormblades hile apk'de becerilerini ve cesaretlerini kanıtlamaya çalışan savaşçıların arasında yer alıyoruz. Oyunda yapmamız gereken şey tarihi harabelere yolculuk edip bu harabelerin derinlerine inmek ve harabelerin sırlarını öğrenmek. Fakat bu iş göründüğü kadar kolay değil; çünkü harabeler kudretli muhafızlar tarafından korunmakta. Hedeflerimize ulaşabilmemiz için öncelikle bu muhafızlarla savaşmamız ve onları yenerek bölümleri geçmemiz gerekiyor.

Stormblades apk indir oynanış olarak bir TPS aksiyon oyunu ile sonsuz koşu oyununun karışımı olarak düşünülebilir. Oyunda kahramanımız sürekli ilerlerken karşısına düşmanlar çıkmakta. Dev muhafızları yani BOSSları yenmek için güçlü bir kılıcımız bulunmakta.


Stormblades'in oynanışının biraz basit olduğu söylenebilir. Kahramanımız koşarken onu kontrol edemiyoruz. Oyunda tek yaptığımız şey saldırmak ve saldırılardan kaçmak. Bu iş bir süre sonra can sıkıcı olsa da bosslarla olan savaşlar oyuna heyecan katıyor. Bu savaşlarda düşmanlarımız bize göre daha güçlü olduğundan ve uzun bir süre savaşmamız gerektiğinden oyun biraz daha heyecanlı hale geliyor. Hemen aşağıdan hileli olarak indirip bu aksiyon dolu maceraya atılabilirsiniz!
görüntü
stormblades mod apk indir

stormblades mod apk indir

bilgi
adı
 Stormblades
sürümü
 1.4.10
boyut  169M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Dosyayı indirip zipten çıktarın.

2. com.kiloo.stormblades isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Para
Sınırsız Yaşam Kristali

Reklamsız
Tüm Güçler Açıldı
Tüm Kılıçlar Açıldı
Kılıç Marketi Açıldı
Tüm Envanter Açıldı
Tüm Güncellemeler Açıldı

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: