Star Chef Mod Apk İndir - 2.1.1 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Star Chef Mod Apk İndir - 2.1.1 PARA HİLELİ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Haziran 2016 Cumartesi

Star Chef Mod Apk İndir - 2.1.1 PARA HİLELİstar chef hile apk indir
Star Chef 2.1.1 Hile
Star Chef HİLE APK, yemek yapma oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir Android oyunu. Tamamen ücretsiz ve hileli olarak sunulan bu oyunda büfe işletmeciliği görevini üstleniyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bunu başarabilmek için öncelikle müşterilerimizin neler istediğini not almalı ve servise hızlı bir şekilde başlamalıyız.

Oyunda müşterilerimize servis yapabilmek için kullanacağımız besinler ekranın alt bölümünde yer alıyor. Bunlardan ihtiyacımız olanları seçerek kombine ediyor ve sunuma başlıyoruz. Bu noktada siparişleri dikkatli bir şekilde takip etmemiz gerekiyor aksi halde yanlış malzmeleri kullanarak müşteri memnuniyetini düşürebiliyoruz.

Oyunda suşi, hamburger ve pasta adası olmak üzere toplamda üç farklı ada var. Bu adaların her biri isimlerinden de anlaşılabileceği gibi farklı yiyecekler üzerine odaklanıyorlar. Suşi adasında Japon kültürünün önemli öğelerinden olan suşi servisi yapıyoruz. Hamburger adasında lezzetli hamburgerler yapmaya çalışırken pasta adasında ise bol kremalı ve renkli pastalar hazırlıyoruz. Her bir adada onlarca farklı bileşen var.

Grafik ve modelleme kalitesi olarak beklentilerimizin üzerine çıkmayı başaran Star Chef mod apk, Android cihazları üzerinde yemek yapma oyunları oynamaktan keyif alan herkesin hoşuna gidebilecek türden bir oyun.
görüntü
star chef hile apk indir

star chef hile apk indir
bilgi
adı
 Star Chef
sürümü
 2.1.1
boyut  84M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!
 

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Para
Sınırsız Coins  

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: