slither.io v1.4.2 Mod Apk İndir - REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

slither.io v1.4.2 Mod Apk İndir - REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

10 Haziran 2016 Cuma

slither.io v1.4.2 Mod Apk İndir - REKLAMSIZslither.io hile apk indir
slither.io 1.4.2 APK
Agar.io benzeri slither.io'da en büyük yılana sahip olmak için çabalıyoruz 
slither.io mod apk vakit öldürmek için güzel bir alternatif olabilen bir mobil beceri oyunu.

Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve reklamsız olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan slither.io, Agar.io adlı pooğler oyuna benzerliğiyle dikkat çekse de kendisini farklı kılan özelliklere sahip. slither.io'da da yine online olarka diğer oyuncularla rekabet ediyoruz. Oyunda her oyuncu bir yılanı kontrol ediyor. Temel hedefimiz ise Agar.io'daki gibi en büyük yılana sahip olmak. Oyunu farklı kılan özellik ise oyuncuların diğer oyuncuları yimeye kalktıklarında patlamaları. Eğer yılanınız direkt olarka başka bir yılanı ısırırsa paylıyor ve parçaları etrafa saçılıyor. Diğer oyuncular da bu parçaları yiyerek büyüyebiliyor.

slither.io hile apk'da başarılı olabilmek için sinsi bir şekilde hareket etmeli, tuzaklar kurarak diğer oyuncuların sizi ısırmasını sağlamalısınız. Oyunun güzel yönü ise küçük bir yılan olsanız bile oyunda başarılı olabilme ihtimaliniz olması. Oyunda karşınıza çıkan dev yılanları bile tuzağa düşürebilmeniz mümkün.

slither.io apk indir reklamsız kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyunu oynayabilmek için doğal olarak internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz.
görüntü
slither.io hile apk indir

slither.io hile apk indir
bilgi
adı
 slither.io
sürümü
 1.4.2
boyut  16M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

Reklamsız sürümdür.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: