Skyforce Unite! v1.6.4 Mod Apk İndir - Altın Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Skyforce Unite! v1.6.4 Mod Apk İndir - Altın Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Haziran 2016 Pazartesi

Skyforce Unite! v1.6.4 Mod Apk İndir - Altın HileliSkyforce Unite! 1.6.4
Skyforce Unite mod apk, Android işletim sisteminden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir strateji oyunu. Bu oyun sayesinde takım oluşturmayı, liderlik yapmayı ve gökyüzünde hakimiyet kurmayı öğreneceksiniz.

Oyunun ilk başlarında kendinize savaşabileceğiniz bir takım kurmanız gerekli. Bu takımın dayanıklılığı ve saldırı gücü sizin oyundaki başarınıza bağlı. Eğer düşmanları gerçekten öldürebilirseniz daha fazla puan kazanabilirsiniz. Puan kazandıkça da oyundaki seviyeniz gelişiyor ve böylece takımınızı da güçlendirebiliyorsunuz.

Skyforce Unite hile apk, strateji oyunu olmasından dolayı oyunculara taktiksel zeka kullandırmak istiyor. Kazandığınız kartlara göre taktiksel olarak düşmana saldırabiliyor veya savuna halinde kalabiliyorsunuz. Saldırınızın ne kadar etkili olduğunu ise savaş sonunda görebilirsiniz.

Bu oyunda en önemli görev size düşüyor. Çünkü siz bu takımın en önemli kısmında yani liderlik koltuğunda oturuyorsunuz ve uçağın pilotusunuz. Skyforce Unite apk indir'in eğitimlerini dikkatlice takip etmeli ve zorlu mekanları öğrenmelisiniz.

Oynadıkça sizi içerisine çekecek olan Skyforce Unite, sizi gökyüzünde bitmeyen bir maceraya davet ediyor. Hadi hemen şimdi indirin!
görüntü

bilgi
adı
 Skyforce Unite!
sürümü
 1.6.4
boyut  35M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
1. Sınırsız Altın
2. Sınırsız Medal
3. Sınırsız Mil Puanı
4. Sınırsız Can

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: