Rope Hero v1.37 Mod Apk İndir - PARA HİLE + FULL - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Rope Hero v1.37 Mod Apk İndir - PARA HİLE + FULL - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Rope Hero v1.37 Mod Apk İndir - PARA HİLE + FULLrope hero mod apk indir
Rope Hero v1.37
Rope Hero HİLE APK, Android cihazlarınıza aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğimiz bir android aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Prototype benzeri bir oyun olan Rope Heroda kontrolümüze bir karakter veriliyor ve şehirde istediğimizi yapabilme şansına erişiyoruz. Tabi Prototyope kadar kaliteli değil fakat bir android oyundan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekran üzerinde konumlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Sağdaki butonlar ile aksiyon içeren hareketleri gerçekleştirirken sol taraftaki butonla da yönlendirme hareketini gerçekleştiriyoruz. Oyunda yapabileceklerimizin sınırı epey geniş tutulmuş. İster motosiklet, araba çalıp gezebiliyor istersek de etrafta dolaşanlara sataşabiliyoruz.

Rope Hero'da kafamıza göre dolaşmak yerine görev yapabiliyoruz. Açıkçası görev yapmaktansa serbestçe dolaşmak çok daha keyifli oluyor. Tercih size kalmış.

Grafik olarak beklentileri karşılasa da insan biraz daha iyisini bekliyor. Gelecek güncellemelerle geliştirilebileceğini düşünüyoruz. Açık dünya oyunları ilginizi çekiyorsa Rope Hero'yu mutlaka denemelisiniz.
görüntü
rope hero mod apk indir
rope hero mod apk indir
bilgi
adı
 Rope Hero
sürümü
 1.37
boyut  70M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.

2. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Coins Hile

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: