Power Clean Apk İndir - v2.8.7.0 REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Power Clean Apk İndir - v2.8.7.0 REKLAMSIZ - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

19 Mayıs 2016 Perşembe

Power Clean Apk İndir - v2.8.7.0 REKLAMSIZPower Clean - Optimum Temizlik
Power Clean temizlik uygulaması apk, Android akıllı telefon ve tabletinin genel performansından memnun olmayan kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz temizlik ve performans arttırma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olması hem de herhangi bir reklama sahip olmaması, ayrıca kolayca kullanılabilen ve çok az yer kaplayan bir yapıya sahip olması sayesinde kesinlikle denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamayı kullandığınızda, mobil cihazınızın ara belleğinde kalan veya diğer geçici klasörlerinde tutulan tüm gereksiz dosyaları tek seferde otomatik olarak silebiliyori böylece cihazınızı ağırlaştıran bu dosyalardan kurtulabiliyorsunuz. Aynı zamanda tarayıcı tarihçesi ve panoya kopyalanan veriler gibi diğer bilgileri de temizleyebildiği için kullanımınız esnasında cihazınızın tam performansla çalışacağından emin olabiliyorsunuz.

Arkaplanda çalışan uygulamaları da sonlandırabilen ve böylece belleği boşaltan Power Clean apk reklamsız, sık sık onlarca farklı uygulamayı açan ancak kapatmayı unutanlar için oldukça hızlı bir temizlik yöntemi sunuyor diyebilirim.

Sisteminizde bulunan uygulamaları kaldırmak, yedeklemek ve üreticinin cihaza yerleştirdiği yazılımlardan kurtulabilmek için de kullanabileceğiniz uygulama, böylelikle pek çok telefon üreticisinin telefonu ağırlaştırmak pahasına sisteme gömdüğü gereksiz araçlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Gelen bildirimler konusunda memnuniyetsizliğiniz varsa cihazınızda hangi uygulamaların size bildirim göndereceğini de belirtebiliyorsunuz.

Telefon veya tabletinizin donanım yahut yazılım bilgileri konusunda da destek sunan Power Clean, tam kapsamlı bir Android performans yöneticisi olarak çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bence göz atmadan geçmeyin derim.
görüntü
bilgi
adı
 Power Clean
sürümü
 2.8.7.0
boyut  3M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

Tamamen reklamlardan arındırılmış sürümdür. Play Store sürümü reklamlıdır.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: