No Limit Drag Racing Hile Apk İndir - 1.50.2 Alışveriş Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

No Limit Drag Racing Hile Apk İndir - 1.50.2 Alışveriş Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

15 Mayıs 2016 Pazar

No Limit Drag Racing Hile Apk İndir - 1.50.2 Alışveriş HileliNo Limit Drag Racing 1.50.2
No Limit Drag Racing hile apk, gerçekçi grafikler ile hazırlanan oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android araba yarışı oyunu. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda hız limitiniz yok ve rakiplerinizi geçebilmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Kendi arabanızı kendinizin hazırladığı oyunda, ilk olarak arabayı oluşturuyor, daha sonra performans güçlendirmelerini yapıyor ve son olarak yarışlara katılmaya başlıyorsunuz.

Online olarak diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz oyunda aynı zamanda kariyer moduna girerek kendi başınıza da oynayabiliyorsunuz.

No Limit Drag Racing mod apk içerisinde trafik yada yayalar yok. Sadece siz, araba ve diğer arabalar. Drag yarışları denilen kısa mesafeli fakat sürate dayanan yarışlarda iyi bir şoför olduğunuzu kanıtlamak için arabanızın ayarlarını çok iyi yapmalı ve arabayı çok iyi kullanmalısınız.

Arabanızın ayarları dışında modifiyesini de yaparak kendi zevklerinize göre bir araç sahibi olabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan bir oyuna göre oldukça başarılı bulduğum No Limit Drag Racing alışveriş hileli içerisindeki reklamları kaldırmak için oyun içi mağazadan altın almanız yeterli. Ayrıca bu altınları da oyun içerisinde farklı şeyler satın almak için kullanabilirsiniz. Eğer oyun hoşunuza giderse, reklamları görmemek için kaldırmanızı öneririm.
görüntü

bilgi
adı
 No Limit Drag Racing
sürümü
 1.50.2
boyut  70M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Alışveriş Hileli
Reklamsız  

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: