Modern Nişancı (Sniper) Hile Apk İndir - 1.10 Reklamsız/Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Modern Nişancı (Sniper) Hile Apk İndir - 1.10 Reklamsız/Para Hileli - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

3 Mayıs 2016 Salı

Modern Nişancı (Sniper) Hile Apk İndir - 1.10 Reklamsız/Para HileliModern Sniper 1.10
Modern Sniper hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir keskin nişancılık oyunudur. FPS oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçenekler arasında yera lan bu oyun aynı aktegoride yer alan rakiplerinden bir adım öne çıkmasını biliyor.

Oyunda uzun menzilli bir keskin nişancı tüfeği taşıyan ve bu silahla düşmanlarını avlayan bir karakterin kontrolünü elimize alıyoruz. Gizli suikast görevlerini tamamlamaya çalıştığımız bu oyunda detaylı grafiklere ve hassas bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Hassasiyetin büyük öneme sahip olduğu bu oyunda kontrollere dait bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Modern Sniper'ın öne çıktığı noktalardan bir tanesi de çok sayıda farklı göreve sahip olması. Toplamda 50 farklı göreve sahip olan oyunda bir süre sonra görevler monoton hale geliyor. Sonuçta amacımız sürekli olarak hedefleri vurmak. Oyunda ister istemez oluşan monotonluğu farklı mekanlarla yok etme yoluna gidilmiş.

Genel olarak Modern Sniper ortalamaların üzerinde yer alan ve bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin göz atması gereken seçeneklerden biri.
görüntü

bilgi
adı
 Modern Sniper
sürümü
 1.10
boyut  11M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Cash
Sınırsız Bullion
Reklamsız 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: