Mobile Strike Hile Apk İndir - v3.12.118 MOD - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Mobile Strike Hile Apk İndir - v3.12.118 MOD - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

26 Mayıs 2016 Perşembe

Mobile Strike Hile Apk İndir - v3.12.118 MODmobile strike hile apk indir
Mobile Strike Hile Apk İndir
Mobile Strike Hile Apk, kendi devletini kurmak isteyenler ve yönetim konusunda tecrübeli olanlar içi geliştirilmiş bir strateji oyunu. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu android oyun sizleri büyük bir maceraya sürüklüyor.

Mobile Strike oyununu ilk indirdiğinizde sizi strateji kategorisinde olduğu için oyunu anlatmak üzere özel bir rehber karşılıyor. Bu rehberin anlattığı her şeyi dinlemeli ve onun dediklerini yaparak oyuna başlamalısınız. Yani oyun karışık menüleri ve ekipmanların ne işe yaradığını öğrenmeniz lazım. Rehberin anlatımları bittikten sonra oyunla baş başa kalıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken tonlarca iş var.

Size ayrılan geniş bir arazide ordunuzu kurmanız ve geliştirmeniz gerekiyor. Oyuna yeni başlayanları bomboş bekleyen bu geniş araziyi düzenlemek sizin elinizde. İlk olarak ordunuzu geliştirmek için laboratuvar kurmalı ve uzay üstü inşa ederek haberleşme sorununu çözmelisiniz. Bu sayede diğer ittifaklarınızdan haber alabilir, herhangi bir düşman saldırısında kendinizi koruyabilirsiniz. Tabii kendinizi koruyabilmek içinde size ayrılan bölgenin dışında bulunan surları da güçlendirmeniz gerekiyor. Kısaca komutan olarak her işi anında yapın ve asla tembellik yaparak ordunuzu zor durumda bırakmayın.

Oyunda 16 farklı türden oluşan 4 tane askeri birliği eğitmeniz gerekiyor. Çünkü onlar daha er oldukları için herhangi bir savaşa karşı oldukça savunmasızlar. Aynı zamanda oyunu oynayan milyonlarca kişi arasından istediklerinizle ittifak kurmanız da mümkün. Bu sayede size olası bir saldırı yapılmak istenirse ittifak birliklerinizle karşı koyarak kendinizi savunuyorsunuz. Mobile Strike oyunu başta karışık gözükse de zaman içerisinde bu oyunun bağımlısı olacaksınız.
görüntü
mobile strike hile apk indir

mobile strike hile apk indir
bilgi
adı
 Mobile Strike
sürümü
 3.12.118
boyut  45M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Cephane Hilesi
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: