Minecraft Pocket Edition Full Apk İndir - 0.15.2 Build 1 + Hileli (Resmi Sürüm) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Minecraft Pocket Edition Full Apk İndir - 0.15.2 Build 1 + Hileli (Resmi Sürüm) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

8 Temmuz 2016 Cuma

Minecraft Pocket Edition Full Apk İndir - 0.15.2 Build 1 + Hileli (Resmi Sürüm)minecraft pocket edition apk indir
Minecraft Pocket Edition v0.15.2 build 1
Minecraft'ı Android telefon ve tabletlerinizde oynayın.
Minecraft Pocket Edition Apk indir uzun süredir hem çocukların hem de büyüklerin oynadıkları oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle Android için hazırlanan mobil sürümünün piyasaya çıkmasıyla birlikte yanımızda her yere götürebildiğimiz Minecraft PE, sizlere oldukça geniş bir dünya sunuyor!

Bir yandan Minecraft PE full apk'ın geniş dünyasında kömür, elmas vb madenler bulurken ve bu madenlerle yeni eşyalar, binalar yapmaya çalışırken, bir yandan da Zombi gibi yaratıklarla mücadele edecek ve bir sonraki geceyi geçirebilmenin yollarını arayacaksınız. Tüm gerekli materyalleri elde ettikten sonra ise Ender Dragon ile büyük mücadeleniz başlayacaktır.
 

Minecraft PE mod apk cihazınızda kasmadan çalışacaktır. Eğer kasma vb sorun olursa grafiğini kısmen düşürmeniz yeterli olacaktır.
görüntü
minecraft pocket edition apk indir
minecraft pocket edition apk indir
bilgi
adı
 Minecraft - Pocket Edition
sürümü
 0.15.2 build 1
boyut  22M
dil  İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
Premium Skinler Açık (SADECE HİLE APKDE)

ÖNEMLİ BİLGİ/DUYURU!
Arkadaşlar görüldüğü üzere sürekli build çıkıyor. En son çıkan build sürümü 0.15.1 build 1 olmakla birlikte bu buildler sürekli gelmeye devam edecek. Her gün sitemi ziyaret ederek yeni sürüm kontrölü yapabilirsiniz. Daha eski sürümler için ise BURAYA tıklamanız yeterlidir.

Facebook Sayfamı Beğenin!

6 yorum:

  1. Hocam oyunun apksını indirdiğimizde oyunu açarken herhangi biryerde yazı (örn. Emirhan Kızıloğlu) yazıyor mu?

    YanıtlaSil
  2. Hocam oyunu acarken siyah ekranda kaliyor neden

    YanıtlaSil