MARVEL Avengers Academy 1.1.8 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

MARVEL Avengers Academy 1.1.8 Alışveriş Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Temmuz 2016 Cumartesi

MARVEL Avengers Academy 1.1.8 Alışveriş Hileli Mod Apk İndirmarvel avengers academy apk indir
MARVEL Avengers Academy 1.1.8
MARVEL Avengers Academy Apk Hile oyun severlere Iron Man, Hulk ve Thor gibi kahramanlarla oldukça farklı bir süper kahraman hikayesine atılma imkanı veren bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MARVEL Avengers Academy mod apk, klasik Marvel kahramanlarını Sims oyunlarındakine benzer bir yapıyla birleştiren bir yapım. Oyunda temel olarak kendi süper kahraman akademimizi kuruyoruz ve bu akademiyi geliştirmeye çalışıyoruz. Oyunumuzun hikayesi Hydra'nın Marvel süper kahramanlarına saldırmasıyla başlıyor. Kahramanlarımız da bu saldırılardan kurtulabilmek için kendilerini geliştirmeleri gerektiğinin farkına varıyorlar ve bu nedenle Avengers Akademisi'ni inşa ederek eğitimlerine başlıyorlar. Biz de onlara eğitimlerini yürütmeleri için yardımcı oluyoruz.

MARVEL Avengers Academy'de akademiyi inşa ediyoruz, kahramanlarımızla bize verilen görevleri tamamlayarak onları geliştirmeye çalışıyoruz. Kahramanlarımızın genç hallerine tanık olduğumuz oyunda kahramanlarımız görevleri tamamladıkça yeni yetenekler kazanıyorlar. Bu yetenekleri ise düşmanlarımızla yaptığımız savaşlarda kullanabiliyoruz.

MARVEL Avengers Academy Hile Mod  içerisinde kahramanlarımızın sosyal ilişkilerini ve arkadaşlıklarını da düzenleyebilmekteyiz. Oyun genel olarak göze hoş görünen animasyonlar ve grafiklerle süslenmiş.

MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 mod apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 hile apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 full apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 para hileli apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 elmas hileli apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 coins hileli apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 yaşam hileli apk indir, MARVEL Avengers Academy 1.1.0.1 alışveriş hileli apk indir
görüntü
marvel avengers academy apk indir
marvel avengers academy apk indir
bilgi
adı
 MARVEL Avengers Academy
sürümü
 1.1.8
boyut  95M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.


NE HİLESİ VAR?
1. Beleş Market
2. Beleş Skipping

Facebook Sayfamı Beğenin!

16 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Lütfen yeni event geldi bu hile olmuyor yardım edin. Neden kimse cevap vermiyor yetkili kişi lütfen cevap verin. En azından bilgim olsun boşu boşuna beklemeyeyim

  YanıtlaSil
 4. Güncelleme için çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 5. Yeni karakter gelince güncelleme istiyor buna bir çözüm bulabilir mısınız? Su an yine güncelleme istiyor

  YanıtlaSil
 6. Kardeş basıyorum basiyorum im almost complate off falan diyor ogretici modunda ve havada öylece kalıyor ilerlemiyor ????

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Yeni güncelleme geldi. Ama karakter açılmıyor düzeltebilir mısınız lütfen :)

  YanıtlaSil
 9. Yeni güncelleme geldi:) Günceller mısınız acaba?

  YanıtlaSil
 10. Bunun neresi hileli? hile yok mu?

  YanıtlaSil