Kill Shot 3.1.1 Cephane Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Kill Shot 3.1.1 Cephane Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

29 Haziran 2016 Çarşamba

Kill Shot 3.1.1 Cephane Hileli Mod Apk İndirkill shot mod apk indir
Kill Shot 3.1.1
Kill Shot, tehlikeli askeri operasyonlara katılarak düşmanlarınızı etkisiz hale getireceğiniz görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışacağını bir Android aksiyon oyunudur. Oyunda kontrolünü sağladığınız asker, üst düzey eğitimlere tabi tutulmuş bir komandodur. Bu sayede yeteneklerinizi kullanarak düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Güçlü silahlar arasından istediğinizi seçtikten sonra görevlere katılmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra silahnızı kişiselleştirerek dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Oyunda başarı elde etmenin yolu tamamen el becerilerinize bağlı. Dolayısıyla görevleri başarıyla tamamlamak istiyorsanız hızlı hareket etmeli ve düşünmelisiniz. Yapacağınız hataların telafisi olmayabilir.

Oyunda 160’dan fazla oyun bulunmaktadır. 3 boyutlu grafikler ile donatılmış oyunu oynarken oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. 12 farklı harita ve bölge bulunan oyunda çevresel efektler de oyunun heyecanını canlı tutuyor diyebilirim.

Silah türleri arasında pompalı, suikast silahı ve sniper bulunuyor. Kendi oyun stilinize göre silahınızı seçebilirsiniz. Daha sonra bu silahları güçlendirebiliyorsunuz. Bu silahlar dışında 20 farklı silahta çok yakında oyuna eklenecektir.

Oyundaki güçlendirmeler sayesinde daha hızlı ateş edebilir, zamanı yavaşlatabilir ve zırh delen mermiler kullanabilirsiniz. Oyundak Google Play desteği sayesinde başarılı olursanız liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabilirsiniz. Ayrıca tamamlamanız gereken 50 farklı başarı bulunuyor.

Bir günde bitirebileceğiniz oyunlardan olmayan Kill Shot’ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.
görüntü
kill shot mod apk indir

kill shot mod apk indir
bilgi
adı
 Kill Shot
sürümü
 3.1.1
boyut  53M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. 


NE HİLESİ VAR?
1. Sınırsız Cephane
2. Maksimum Dayanıklılık
3. Geri Tepme Kaldırıldı

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: