Find Face Apk İndir - v1.5.9 Fotoğrafla Hesap Bulma - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Find Face Apk İndir - v1.5.9 Fotoğrafla Hesap Bulma - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

24 Mayıs 2016 Salı

Find Face Apk İndir - v1.5.9 Fotoğrafla Hesap Bulmafind face apk indir
Fotoğrafla Sosyal Medya Hesabı Bulma
Find Face Apk İndir, Android cihazlar üzerinde çalışan ve sadece fotoğrafına sahip olduğunuz kişilerin sosyal medya hesaplarını kolaylıkla bulmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Ruslar tarafından geliştirilen uygulama, şimdilik sdaece Rusça destek sunuyor. Temelde ise yolda gördüğünüz birinin fotoğrafını çektiğinizde, onun sosyal medya hesaplarını bulmanızı sağlıyor. Bunun için onlarca farklı yüz tanıma algoritmasını içinde barındıran uygulama, geliştirildiği ilk günlerde %70 başarı oranını da yakalamayı başarmış durumda. İlerleyen günlerde ise bu oranın daha da yukarılara çıkacağı düşünülüyor.

Her ne kadar etik bir davranışa yönlendirmese de, uygulamanın karşı cinsle etkileşime geçmekten başka artıları da bulunuyor. Uygulamayla birlikte adını hatırlayamadığınız ilkokul arkadaşlarınızı ve bir yerde tanışıp, sonradan ismini unuttuğunuz kişileri böylece bulma şansı da yakalayabiliyorsunuz. Şimdilik yarım milyon kişiden fazla kullanıcı sayısına ulaşan uygulama, ilerleyen günlerde bahsi geçen etik sorunları aşabilirse, oldukça popüler olmaya aday. Ayrıca Türkçe ve İngilizce dillerinin de gelmesi muhtemel.
görüntü
find face apk indir

find face apk indir
bilgi
adı
 Find Face
sürümü
 1.5.9
boyut  11M
dil  İngilizce/Rusça
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: