Final Kick v3.5.0 Para Hileli VIP Mod Apk İndir - Reklamsız - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Final Kick v3.5.0 Para Hileli VIP Mod Apk İndir - Reklamsız - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

22 Haziran 2016 Çarşamba

Final Kick v3.5.0 Para Hileli VIP Mod Apk İndir - Reklamsızfinal kick apk indir hile
Final Kick v3.5.0 Hile Apk İndir
Basit ama eğlenceli bir oyunun peşindeyseniz ve aradığınız oyunun futbol ile ilgili olmasını istiyorsanız Final Kick aradığınız şey olabilir. Final Kick, tamamen penaltı atışları üzerine yoğunlaşan bir oyun. Dünya Kupası maçlarını izlerken ilk yarı mı bitti? Açın ve oynayın! Doğru ambiyansla iyi bir oyun deneyimini garanti ediyorum.

Oyunda yapmanız gereken şey ya gol atmak, ya da kaleci olarak topu kurtarmak. Penaltı noktasından kaleye kadar uzanan bu oyunda kısıtlı alan olabildiğince verimli bir şekilde kullanılmış. Parmağınızı ekranda sürükleyerek şut çekebiliyorsunuz ve çizmiş olduğunuz hattan falso verip sürükleme hızına göre de sert şut atabiliyorsunuz. Tabii fazla sert vuruncu top kontolüünü kaybedip topu dışarıya atma ihtimalinizi göz ardı etmeyelim. Kaleciyken hemen hemen aynı olan hareket dinamiklerinde zamanlama da çok önem kazanıyor. Ne de olsa topa vurulmadan zıplamak istemezsiniz.

Final Kick size tek kişilik bir turnuva modu sunduğu gibi, başka oyuncularla gerçek zamanlı kapışmanız da mümkün. Bunun için Facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet edebiliyorsunuz. Tamamen orjinal olan oyuncuların hiçbiri bildiğimiz orjinal isimler olmasa da kendi isminizle başkalarına karşı çarpışmak ayrı bir zevk. Oyun içinde turnuva maçlarını sınırlı oynama hakkınız var. Devamı için önerilen reklam videolarını izlemeniz gerekiyor. Bu bağlamda reklam sistemi başarılı bir şekilde entegre olmuş.

Öte yandan oynadığınız ve kazandığınız her penaltıdan tecrübe puanlarıyla çıkıp rütbenizi yükseltiyorsunuz. Bu sayese online oynayanlar arasında dişinize göre rakip bulmanız kolaylaşıyor. Genel anlamda bakacak olursak, Dünya Kupası eşliğinde mobil cihazınızda eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Final Kick tam size göre bir oyun.
Final Kick v3.5.0 mod apk indir, Final Kick v3.5.0 hile apk indir, Final Kick v3.5.0 apk indir, Final Kick v3.5.0 full apk indir, Final Kick v3.5.0 para hileli apk indir, Final Kick v3.5.0 vip hileli apk indir, Final Kick v3.5.0 coins hileli apk indir, Final Kick v3.5.0 reklamsız apk indir, Final Kick v3.5.0 hileli apk indir
görüntü
final kick apk indir hile

final kick apk indir hile
bilgi
adı
 Final Kick
sürümü
 3.5.0
boyut  86M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. com.final_kick.best_penalty_shootout.soccer_football_game_free isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Ne Hilesi Var? 
VIP
Reklamsız
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: