Facetune v1.0.16 Apk İndir - FULL TÜRKÇE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Facetune v1.0.16 Apk İndir - FULL TÜRKÇE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Facetune v1.0.16 Apk İndir - FULL TÜRKÇEfacetune full apk indir
Facetune v1.0.16 Apk Full
Facetune APK indir, selfielerinizi basit ve çabuk bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir Android fotoğrafcılık uygulamasıdır. Kullanması oldukça keyif olan uygulama profesyonel fotoğraf yazılımlarının sunduğu bir çok aracı içeriyor. Cilt kusurlarını giderme, yüz inceltme, diş beyazlatma işlemlerini hızlıca uygulayabilir, fotoğraflarda daha güzel görünebilirsiniz.

Yüzünüzün her tarafını düzeltmenize izin vererek size mükemmel bir görünüm kazandıran Facetune, mobil platformda oldukça popüler bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bizim de en iyi selfie uygulamaları arasında yer vermediğimiz uygulama Adobe Photoshop gibi profesyonellere hitap etmiyor ancak araçların kullanımı o kadar basit ki birkaç parmak hareketi ile profesyonel işler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Selfie ve portre fotoğraflar için uygun olan bu fotoğraf düzenleme uygulaması ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Dişlerinizi inci bir gibi yapabilir, yüzünüzde oluşan istemediğiniz sivilce ve diğer kusurları sihirli bir dokunuşla yok edebilir, saç renginizi değiştirebilir, gülüşünüzü değiştirebilir, burnunuzu şekillendirebilir, çene hatlarınızı daraltabilir ve daha pek çok işlemi uygulayabilirsiniz. Bunların yanı sıra fotoğrafınızın arka planına bulanıklık efekti verebilir, çerçeve ekleyebilir, fotoğrafınızın yönünü değiştirebilir, filtrelerle süsleyebilirsiniz.

Uygulama play storeda 10 TL ücretle satılmakta. Hemen aşağıdan ücretsiz, full sürüm, apk indir ebilirsiniz.
görüntü
facetune full apk indir
facetune full apk indir
bilgi
adı
 Facetune
sürümü
 1.0.16
boyut  46M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

 
PLAY STOREDAKİ ÜCRETLİ SÜRÜMDÜR. ÜCRETSİZ İNDİREBİLİRSİNİZ!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: