Dungeon Boss Mod Apk İndir - v0.5.4000 Hasar Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dungeon Boss Mod Apk İndir - v0.5.4000 Hasar Hilesi - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Dungeon Boss Mod Apk İndir - v0.5.4000 Hasar HilesiDungeon Boss Hile Apk
Dungeon Boss mod apk oyunculara zengin bir içerik sunan ve farklı oyun türlerini birleştiren keyifli bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Boss bir rol yapma oyunu ile kart oyunu karışımı olarak düşünülebilir. Oyunda temel olarak tehlike dolu zindanlara dalarak hazine ve şöhret peşinde koşan kahramanları yönetiyoruz ve maceraya atılıyoruz. Oyunun başında kendi kahraman takımımızı kurmaktayız. Oyunda yer alan kahramanları herbiri kendine has yeteneklerle donatılmış. Bu sayede seçtiğimiz kahramanlarla kurduğumuz takım bize özel bir oyun tarzına sahip oluyor.Oyundaki kahramanlar kendilerine özel kartlarla temsil ediliyor. Dungeon Boss bize birçok farklı kahraman kartını toplayabilme imkanı vermekte.

Dungeon Boss hile apk'ta kahramanlarımızla girdiğimiz zindanlarda bizi kuvvetli bölüm sonu canavarları bekliyor. Bu savaşlarda taktiksel bir yapı mevcut. Oyundatıpkı bir satranç oyununda olduğu gibi hamlemizi yapıyoruz ve düşmanımızın kendi hamlesini yapmasını bekliyoruz. Kullanacağımız büyüleri ve yetenekleri düşmanımıza göre belirlememiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve bu tecrübe puanlarıyla kahramanlarımıza seviye atlatabiliyoruz. Seviye atlayan kahramanların yeteneklerini güçlendirebilmemiz veya onlara yeni yetenekler kazandırabilmemiz mümkün.

Dungeon Boss hasar hileli apk indir'un kahraman modellemeleri bize hafiften Lego kahramanlarını hatırlatıyor. Oyunun grafikleri genel olarak yüksek detay seviyesine sahip.
görüntü

bilgi
adı
 Dungeon Boss
sürümü
 0.5.4000
boyut  31M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Yüksek Hasar Hilesi 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: