Drift Zone 2 v1.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Drift Zone 2 v1.10 Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

5 Temmuz 2016 Salı

Drift Zone 2 v1.10 Para Hileli Mod Apk İndirdrift zone 2 hile apk
Drift Zone 2 Hile Apk
Drift Zone 2 MOD APK Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir android drift oyunudur. Grafik kalitesiyle dikkat çeken bu oyun özellikle drift sporuna merakı olan oyunseverlerin beğenisini kazanacaktır.

Bu tarz oyunlardan beklendiği gibi Drift Zone 2 para hile apk’da da kişiselleştirilebilir araç modellemelerine yer verilmiş. Araçlarınızın jantlarını ve diğer aksesuarlarını değiştirebilirsiniz. 16 farklı bölümün yer aldığı oyuna sürekli olarak yeni bölümler eklenmektedir.

Gerçekçi dinamiklere, g kuvveti tepkimelerine ve iyi tasarlanmış hız animasyonlarına sahip olan Drift Zone’da bir de ağır çekim modu yer almakta. Bu mod ile aracımızı ağır çekime alarak kritik noktaları daha rahat bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Global lider tablolarına adınızı yazdırmak için yapmanız gereken tek şey gaza basmak ve virajları hızlı bir şekilde tamamlamak.

Kısaca yarış oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir alternatif arıyorsanız Drift Zone 2 hile apk’u denemenizi öneriyorum.

Drift Zone 2 v1.09 mod apk indir, Drift Zone 2 v1.09 hile apk indir, Drift Zone 2 v1.09 apk indir, Drift Zone 2 v1.09 full apk indir, Drift Zone 2 v1.09 para hileli apk indir, Drift Zone 2 v1.09 elmas hileli apk indir, Drift Zone 2 v1.09 coins hileli apk indir, Drift Zone 2 v1.09 yaşam hileli apk indir, Drift Zone 2 v1.09 alışveriş hileli apk indir
görüntü
drift zone 2 hile apk
drift zone 2 hile apk
bilgi
adı
 Drift Zone 2
sürümü
 1.10
boyut  92M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi 

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: