Deemo Full Apk İndir - v2.2.0 Herşey Açık - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Deemo Full Apk İndir - v2.2.0 Herşey Açık - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Deemo Full Apk İndir - v2.2.0 Herşey AçıkDeemo 2.2.0
Deemo oldukça ilginç oynanış yapısıyla öne çıkan ve Android telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir müzik ve eğlence oyunudur.

Deemo kendine özel bir hikayeye sahiptir. Oyunda ıssız bir kalede tek başına yaşayan Deemo adnda gizemli bir karakterin hikayesi konu alınıyor. Deemo bir gün birden yaşadığı kaleye gökyüzünden küçük bir kız çocuğunun inişine tanık oluyor. Bu küçük kız çocuğunun nereden geldiği veya kim olduğu hakkında herhangi bir fikri yoktur. Deemo küçük kıza yardımcı olabilmek için piyano çalmasının etkili olabileceğini düşünmüştür. Deemo piyano çaldıkça gizemli bir ağaç piyanonun üzerinden gökyüzüne doğru uzamaktadır. Belki de bu ağaç küçük kızın geldiği yere dönmesi için tek yol olacaktır.

Deemo'da Guitar Hero tarzı bir oynanış dokunmatik kontrollerle birleştirilmekte. Oyunda farklı parçalarda ekranda akıp giden notaları takip etmekteyiz. Notaları çalabilmek için üstlerine dokunmalı veya parmağımızı belli bir doğrultuda sürüklemeliyiz. Birçok farklı şarkının yer aldığı oyunda piyanonun akustik sesleri çok güzel bir şekilde yansıtılmakta. Oyunda özel olarak el ile çizilmiş arkaplanlar şarkılar sırasında bizlere eşlik ediyor. Parçaları başarılı bir şekilde tamamladıkça yeni parçaları açabiliyoruz ve hikaye öğelerini ve ipuçlarını deşifre edebiliyoruz.

Eğer müzik oyunlarını seviyorsanız Deemo güzel bir seçenek olacaktır.
görüntü

bilgi
adı
 Deemo
sürümü
 2.2.0
boyut  844M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
2. OBB dosyasini indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: