Dark Sword (Karanlık Kılıç) v1.2.54 Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Dark Sword (Karanlık Kılıç) v1.2.54 Altın Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Dark Sword (Karanlık Kılıç) v1.2.54 Altın Hileli Mod Apk İndirdark sword mod apk indir
Karanlık Kılıç (Dark Sword) v1.2.54
Dark Sword HİLE APK, kendine özgü ve keyifli oynanışıyla ilginizi çekebilecek bir android aksiyon RPG oyunudur.
Android cihazlarınıza aşağıdan ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dark Sword MOD APK'da fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuz karanlıkla mücadele eden bir kahramanın hikayesini konu alıyor. Kahramanımız bir gün uyandığında gecenin bitmediğine, her tarafın halen karanlık olduğuna tanıklık ediyor. Kısa bir süre sonra ise bu bitmeyen gecenin sebebinin karanlık ejderha olduğunu keşfediyor. Ejderha güneşe açılan kapıyı kapattıktan sonra dünyaya karanlık çöküyor ve bütün canlılar bu karanlık içerisine gömülüyor. Karanlıkla beraber bitmek bilmeyen acılar da başlıyor. Bizim görevimiz ise karanlık ejderhayı yok ederek dünya üzerinde güneşin yeniden parlamasını ve gündüzün geri gelmesini sağlamak.

Dark Sword APK'nin oynanış yapısı side scroller türündeki oyunlar gibi. Ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza farklı düşmanlar çıkıyor ve onları yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca farklı bölüm sonu canavarlarıyla da savaşarak özel ödüller kazanabiliyoruz. Oyun boyunca kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve ilerledikçe daha güçlü hale getirebiliyoruz. Benzer şekilde kullandığımız silahları da geliştirebiliyoruz.


Dark Sword (Karanlık Kılıç) mod apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) hile apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) 1.2.54 apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) full apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) para hileli apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) coins hileli apk indir, Dark Sword (Karanlık Kılıç) ruh hileli apk indir,
görüntü
dark sword mod apk indir
dark sword mod apk indir
bilgi
adı
 Dark Sword
sürümü
 1.2.54
boyut  73M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?

Altın Hilesi
Dayanıklılık Hilesi

Ruh Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum:

  1. Kardesim mail.ru da dosya icin viruslu hatasi veriyor.Sen denedin mi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hocam apklere oyle hata vermesi normal :) virüslü değil. zaten filescdn virüslü icerigi siliyor

      Sil