Crossy Road v1.7.2 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Crossy Road v1.7.2 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

31 Mayıs 2016 Salı

Crossy Road v1.7.2 Mod Apk İndir - PARA HİLEcrossy road mod apk indir
Crossy Road v1.7.2 Full Apk Hile
Crossy Road HİLE APK, klasik Frogger'dan esinlenmiş bir eğlence salon oyunudur, bu oyunda tehlikelerle ve trafikle dolu olan bir dizi caddeyi geçmesi için bir hayvana rehberlik etmek zorundasınız.
Crossy Road APK oyununun oynanışı çok basit: ekrana dokun, küçük sevimli hayvanın zıplayacak ve onu kenarlarda hareket ettirmek için parmağını iki tarafa doğru kaydır. Amacın gidebildiğin kadar uzağa gidebilmek; arabalardan, kamyon ve trenlerden kaçınmak.
Yol boyunca sadece karşına tehlikeler çıkmaz, aynı zamanda yoldan karşıdan karşıya geçirmek için yeni hayvanlar satın alabileceğin paralar da vardır. Bu hayvanlar özel yeteneklere sahip değiller, fakat bazıları oldukça havalı görünür.
Crossy Road MOD APK oyununun güçlü yönlerinden biri aslında büyüleyici grafik kalitesidir. Minimalist ve poligon-benzeri stili ile, Frogger ve Minecraft arasında bir estetik orta yol sunar.
Crossy Road, Konami'nin 1981 hitine yeni bir özellik katan klasik Frogger oyununun yeni icadıdır ve dokunmatik ekranlara mükemmel biçimde adapte olmuş eğlenceli ve taze bir deneyim sunar.
görüntü
crossy road mod apk indir
bilgi
adı
 Crossy Road
sürümü
 1.7.2
boyut  51M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
1. Sınırsız Coins
2. Tüm Karakter Açık
3. Reklamsız

 Pakette iki sürüm var birisinde coins hilesi yok.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: