Critical Ops 0.5.2 Cephane Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Critical Ops 0.5.2 Cephane Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

23 Haziran 2016 Perşembe

Critical Ops 0.5.2 Cephane Hileli Mod Apk İndircritical ops hile apk indir
Critical Ops 0.5.2 Apk İndir
Critical Ops mod apk, Andoid cihazlar için yapılmış harika bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek grafik kalitesi bulunan oyunda aksiyon asla bitmiyor.

Android cihazlar için geliştirilen bu oyun oynayan kişinin reflekslerinin yanı sıra taktik yeteneğini de ölçüyor. Hızlı ve heyecan verici bir oyun olan Critical Ops hile apk, terörist ve anti-terörist gruplarından oluşuyor. Modern silahlarla desteklenen oyunda arkadaşlarınızda zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz dünyadaki diğer oyuncularla da oynayabilir ve onlara patronun kim olduğunu gösterebilirsiniz. Yetenek ölçmeye de yarayan bu oyunda mücadele ve aksiyon hiç bitmiyor. Birbirinden farklı silahlar bulunan oyunda isterseniz kendi silahınızı da modifiye edebilirsiniz.
android oyun, android oyun indir, critical ops hile apk, critical ops para hile apk, critical ops altın hile apk, critical ops mega mod apk, critical ops 0.5.1 mod apk, critical ops hack, critical ops para hile, critical ops altın hile, critical ops 0.5.1 apk hile, critical ops 0.5.1 apk mod, critical ops 0.5.1 hack apk, critical ops 0.5.1 para hile indir, critical ops 0.5.1 altın hile indir, critical ops 0.5.1 android hile, critical ops 0.5.1 apk hack, critical ops 0.5.1 hile indir, critical ops 0.5.1 sınırsız para, critical ops 0.5.1 sınırsız altın, critical ops apk hack, critical ops apk hile, critical ops elmas hile
görüntü
critical ops hile apk indir

critical ops hile apk indir
bilgi
adı
 Critical Ops
sürümü
 0.5.2
boyut  60M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk ve OBB dosyasını indirin.

2. Zip içindeki klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.  

NE HİLESİ VAR?
Cephane Hileli

0.5.2 EKLENECEK!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: