Clean Master (Boost & AppLock) Apk İndir - v5.12.2 Son Sürüm - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Clean Master (Boost & AppLock) Apk İndir - v5.12.2 Son Sürüm - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

17 Mayıs 2016 Salı

Clean Master (Boost & AppLock) Apk İndir - v5.12.2 Son SürümClean Master 5.12.2
Clean Master Android apk indir uygulama önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir uygulama olup içerisinde belli başlıkları barındırmaktadır. Bunlar; geçmiş, gizlilik, görevler ve uygulamalardır.

Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil ömründen tasarruf edebilirsiniz.

Geçmiş Silici sayesinde, Android cihazlarda yüzlerce mb yer tutan önbellek ve kalıntı dosyalarınızı tek dokunuşla temizleyerek cihazınızı sadeleştirebilir ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Whatsapp, Spotify, Wechat gibi mesajlaşma programlarınızda ki konuşma geçmişinizi, web tarayıcısı ve google arama geçmişinizide uygulama sayesinde temizleyebilirsiniz.

Cihazınızda mevcut olan uygulamaları kaldırabilir, isterseniz apk dosyalarını sd kartınıza yedekleyerek daha sonra apk dosya kurucu ile tekrar kurabilirsiniz.

Özetle Clean Master gizlilik, pil ömrü ve sadelik arayanlar için mutlaka denenilmesi gereken bir uygulamadır.

3.4.0 güncellemesinin ardından uygulama artık uygulama bilgilerini mikro SD karta yüklenebiliyor. Ancak bunun için cihazın ROOT yetkisine sahip olması gerekiyor. Diğer bir yenilik de uygulamanın görev yönetici bölümündeki bilgiler ve başlıklar daha detaylı sunuluyor.
görüntü

bilgi
adı
 Clean Master (Boost & AppLock)
sürümü
 5.12.2 build 51225826
boyut  16M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
 

SONRÜM

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: